ad

Yazar hakkında

İlgili Yazılar

8 Yorumlar

 1. 1

  Enis BÜYÜKTAŞ

  Sizi tebrik ederim, başarılı bir anlatım olmuş ayrıca videolar da nispeten subjektif sayılabilecek yorumları tabiri caizse “objektifleştirmede” katkı sağlıyor. Testi kendim yapmış gibi hissettim:)

  Yanıt
  1. 1.1

   Tarık Akagün

   Sayın Büyüktaş,

   Beğeniniz için teşekkür ederiz.

   Saygılar,

   Yanıt
 2. 2

  Agop

  Tarık bey gerçektende E 180 hakkında en ayrıntılı görseli bol bu yazı ve haber dosyası için size teşekkür ederim.Size bir şey sormak istiyorum bu E180 AMG yi alsam ön spor ızgarasının yerine klasik tip ızgara takılabilirmi.şimdiden cevabınızı bekliyorum teşekkürler.

  Yanıt
  1. 2.1

   Tarık Akagün

   Merhaba,
   İlginiz için teşekkürler.
   Mercedes-Benz Türk, konuyla ilgili olarak ‘E-Serisi’nde AMG Spor Paketi ya da Dış Spor Paketi alındığında araç Elegance da olsa, standart versiyon da olsa (eski adıyla Classic) entegre yıldızlı sportif ızgara geliyor. Bu ızgara, tampon ile yekpare olduğu için maalesef C-Serisi’nde yapılabilen ızgara değişiklikleri E-Serisi’nde yapılamıyor.’ açıklamasını yapıyor.

   Yanıt
 3. 3

  Osman D

  Değerlendirmeniz için teşekkürler. Ancak yüksek hacimli motorun geliş maliyetinin düşük gösterilmesi sanırım satış politikası ile ilgili. Bunu birçok ithalatçı firma yapıyor. Vergisi düşük olan 1600 motorlu araçlardan normal karlarını yapıyorlar. Daha büyük motorlularda ise vergi zaten yüksek olduğu için karlarından feragat ediyorlar. Bu durumda insana 120000-150000 TL düzeyinde ücretler ödeyip de 1600 araca binmek tuhaf geliyor. Vergiden kaçmak isteyen tüketici için can sıkıcı ve adaletsiz bir durum. Ama ne yaparsınız ki durum böyle.

  Yanıt
 4. 4

  Kürşat

  İnceleme için teşekkür ederim. Gayet tatmin edici. Benim kafama bişey takıldı. Abi şimdi bu aracın motoru, aracın ağırlığına göre biraz küçük olduğundan (e250 veya daha büyük modellere göre) normal kullanımda motoru daha fazla yıpratır diyebilir miyiz? yani bu araca bir 10-15 sene gönül rahatlığıyla binilebilir mi ?

  Yanıt
 5. 5

  ramazan

  merhaba inceleme ve yorumlarınız süper çok teşekkürler ama benim sizden bir ricam var ben 2 araç arasında çok kararsızım özürlü aracı alacam e180 ile 520i arasında gidip gelyorum bununla ilgili bana yardımcı olursanı sevinirim şimdiden teşekkürler.

  Yanıt
 6. 6

  durmuş

  merhaba yeni model bir araca eskimodel bir izgara takabilirsin ve bu izgara tamponla birlikte değişiyor
  fiyatı ise 2750 tl oluyor ve bu araca elegant deniyor

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir