Perşembe, Haziran 23, 2022
Ana SayfaHaberlerToyota’nın Zen-G’ye hazırlattığı İmkânsız Yok şarkısı gösterimde

Toyota’nın Zen-G’ye hazırlattığı İmkânsız Yok şarkısı gösterimde

Toyota’nın Zen-G’ye hazırlattığı İmkânsız Yok şarkısı gösterimde. Bundan bir süre önce yaptığı basın toplantısında artık sadece otomobil değil, aynı zamanda bir mobilite markası olduğunu duyuran Toyota, rap şarkıcısı Zen-G’ye hazırlattığı “İmkânsız Yok” şarkısını 3 Aralık Dünya Engeliler Günü’nde duyurdu. “İnsana Saygı” temelinde herkesin özgürce hareket ettiği bir dünyada “imkânsızın” olmadığını savunan Toyota, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde rap şarkıcısı Zen-G’nin seslendirdiği “İmkansız Yok” şarkısıyla tüm toplumda farkındalık yaratmayı amaçlıyor.

İmkânsız Yok şarkısının klibi, Sony Music Türkiye YouTube kanalı üzerinden izlenebiliyor. Toyota bu klibi aynı zamanda tüm dijital platformlarda yayınlayarak daha çok insana ilham vermeyi hedefliyor.

Toyota’nın katkılarıyla çekilen klipte “Start Your Impossible” hareketinin ilk adımlarından biri olan Okan Aracagök ve Mert Onaran’ın hikayesinden kesitlere de yer veriliyor. Küçük yaşlarda bir kaza sonucu tekerlekli sandalye ile hayatına devam etmek zorunda kalan ve en büyük hayali maraton koşmak olan Okan Aracagök’ün yolu Mert Onaran ile kesişiyor. İkili maratonu birlikte koşmak için çalışmalar yapıyor ve sonunda bunu başararak Toyota’nın desteğiyle “42 imkansız kilometre” belgeseli ortaya çıkıyor. “İmkansız olanı hep birlikte başaralım” düşüncesinin temel alındığı ve başarı hikayelerinin yer aldığı klip, insanlara ilham vermek ve motivasyon sağlamak açısından da önemli bir görev üstleniyor.

Otomobil.com.tr sitesinde daha önce yayınlanan Toyota mobilite şirketi oluyor haberi için BURAYA, Mobilsen Özgürsün internet sitesine ulaşmak için BURAYA tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

Kategoriler