Cuma, Şubat 23, 2024
spot_img
Ana SayfaHaber EkstraToyota Plaza Timurağaoğlu Mardin açıldı

Toyota Plaza Timurağaoğlu Mardin açıldı

spot_imgspot_imgspot_img

Toyota Plaza Timurağaoğlu Mardin açıldı. Toyota’nın Türkiye’deki 60’ıncı bayisi olan Toyota Plaza Timurağaoğlu Mardin’de faaliyete girdi. Toplam 4200 metrekare kapalı alanı bulunan Toyota Plaza Timurağaoğlu’nun , 450 m2’si showroom, 1300 m2’si mekanik atölyesi ve 420 m2’si ise ikinci el otomobil alım satımında müşterilerinin taleplerini karşılayacak Xchange by Toyota kısmı. Toyota Plaza Timurağaoğlu’nda, konularında uzman 26 uzman personel bulunuyor.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Toyota Plaza Timurağaoğlu’nun Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nesim Timur, marka gücü ile birlikte Mardin ve bölgenin talep ve ihtiyaçlarını “en üst düzeyde müşteri memnuniyetiyle” yerine getirmek üzere yola çıktıklarını belirterek “Toyota’nın 60’ncı bayisi olarak kentimize sağladığımız katma değer çok önemli. Toyota’nın temel felsefesi olan insana saygı ve sürekli gelişim çerçevesinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hizmet kalitesini ön planda tutarak en iyiyi sunmak amacındayız. Modellerimizin çeşitliliği ile birlikte halkımızın tüm beklenti ve taleplerine karşılık vererek kentimizde örnek gösterilecek bir konuma ulaşacağız” dedi.

Otomobil.com.tr sitesinde yayınlanan bir önceki Toyota haberi için BURAYA, Toyota Türkiye internet sitesine ulaşmak için BURAYA tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

Kategoriler