Pazartesi, Temmuz 22, 2024
Ana SayfaHaber EkstraDelphi Technologies “D” motor yağları Türkiye’de

Delphi Technologies “D” motor yağları Türkiye’de

Delphi Technologies “D” motor yağları Türkiye’de. BorgWarner bünyesindeki Delphi Technologies Satış Sonrası “D”markası ile madeni yağ pazarına geri döndü. Delphi Technologies Satış Sonrası “D” markalı ürün yelpazesi başta motor yağları olmak üzere fren sıvısı, fren spreyi ve antifriz gibi ürünleri barındırıyor. Delphi Techologies Satış Sonrası’nın İzmir’deki tesislerinde binek ve hafif ticari araçlara yönelik olarak üretilen yarı sentetik ve tam sentetik motor yağları fiyat-fayda dengesiyle öne çıkma iddiasında. OEM gerekliliklerini sağlayan motor yağları 1, 4, 5, 7 ve 10.5 litrelik ambalajlara sahip.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Delphi Technologies Satış Sonrası Türkiye, Kafkasya, Orta Doğu ve Afrika Bölge Direktörü Reşat Dumanoğlu madeni yağ pazarına güçlü bir geri dönüş yaptıklarını söyledi ve “8 yıllık bir sürenin ardından, yerli üretimle Türkiye motor yağı pazarına geri döndük ve bu yeni motor yağı ürününü, mevcut yedek parça portföyümüzü tamamlayıcı bir ürün olarak satış sonrası pazarına sunuyoruz. Hem binek, hem de hafif ticari olmak üzere benzinli ve dizel araçların teknik gereksinimlerini karşılayan, 1 litreden 10.5 litreye kadar çeşitli hacimlerde birinci sınıf ürün yelpazesi sunuyoruz. Güçlü dağıtım kanallarımız sayesinde, ‘D’ ürün portföyündeki tüm sıvılarımız, Türkiye çapındaki önde gelen bağımsız yedek parça bayilerinde satışa sunulacak” dedi.

Delphi Technologies Satış Sonrası Türkiye, Kafkasya, Orta Doğu ve Afrika Bölge Direktörü Reşat Dumanoğlu

‘D’ motor yağı ürün portföyü

‘D’ motor yağı ürün portföyü, ‘D’ Prestige Super Plus D-G C2/C3 5W-30, ‘D’ Prestige Plus DF A5/B5 5W-30, ‘D’ Prestige Super Plus D-VR C2/C3 5W-30, ‘D’ Prestige Super Plus D-EC C2/C3 5W-30 ve ‘D’ Prestige 10W-40 dahil olmak üzere Delphi Technologies tarafından üretilen 5 farklı 5W-30 ve 10W-40 viskozitede üründen oluşuyor. Delphi Technologies bünyesinde geliştirilen ‘D’ motor yağlarının yanı sıra, yine ‘D’ ürün gamı içerisinde; ‘D’ Uzun Ömürlü Kırmızı Antifriz, ‘D’ Dört Mevsim Mavi Antifriz, ‘D’ Fren ve Debriyaj Temizleyici Sprey ve DOT3 ve DOT4 Fren ve Debriyaj Sıvıları dâhil olmak üzere zengin bir sıvı çeşitliliği bulunuyor.

150’den fazla ülkede faaliyet gösteren Delphi Technologies Satış Sonrası 2 Ekim 2020 itibarı ile dünyanın önde gelen orijinal ekipman üreticisi BorgWarner çatısı altına girmişti.

Otomobil.com.tr sitesinde yayınlanan Delphi Technologies “Dizellere rağbet devam edecek mi?” haberi için BURAYA, Delphi Technologies Satış Sonrası internet sitesi için BURAYA tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler