Cumartesi, Eylül 26, 2020
Ana Sayfa Diğer Skoda Satış Sonrası Ödülü Yüce Auto’ya

Skoda Satış Sonrası Ödülü Yüce Auto’ya

Skoda Satış Sonrası Ödülü Yüce Auto’ya. Skoda Türkiye Distribütörü Yüce Auto, 77 ülkenin değerlendirildiği “2019 Yılın Distribütörü” organizasyonunda satış sonrası hizmetler kategorisinde “En İyi Distribütör Ödülü”nü kazandı.  Ödül töreni koronavirüs (Covid-19) nedeniyle internet ortamında gerçekleştirildi. Organizasyonda  ‘parça bulunabilirlik, iş tekrarı ve müşteri memnuniyeti’ gibi farklı sayısal ve kalitesel değerlendirmeler göz önüne alındı ve Yüce Auto bu kategorilerden en yüksek puanları aldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Yüce Auto Skoda Genel Müdürü Zafer Başar, özellikle yaşanan olağanüstü süreçte bu ödülün kendilerine büyük bir motivasyon sağladığını belirterek “Bu ödülü bize kazandıran, bu zorlu süreçte büyük risk altında çalışmaya devam ederek müşterilerimizin satış sonrası hizmet ihtiyaçlarını eksiksiz yerine getiren tüm servis çalışanı arkadaşlarım başta olmak üzere Yüce Auto ailesine teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Yüce Auto Skoda, daha önceden de Skoda’nın benzeri organizasyonlarında çeşitli ödüller almıştı.

2014 yılında Servis Teknik Performans kategorisinde “en fazla gelişim gösteren ülke”, 2015 yılında aynı alanda ikinci, satış sonrası hizmetler alanında ise yılın distribütörü seçilerek ödüllendirilmişti. 2016 yılında üçüncülüğü elde ederken 2017 yılında ise “en iyi teknik performans ödülü”nün sahibi olmuştu. 2018 yılı sonuçlarında da Yüce Auto geleneği bozmayarak bir kez daha aday gösterilerek dünya ikinciliğini elde etmişti.

2020 Skoda Superb sürüş izlenimi yazısını okumak için BURAYA, Skoda Türkiye internet sitesine ulaşmak için BURAYA tıklayın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler