Salı, Ocak 25, 2022
Ana SayfaHaberlerFiat Yol Arkadaşım Connect Filom

Fiat Yol Arkadaşım Connect Filom

Fiat filo yönetimine özel olarak hazırlanmış Fiat Yol Arkadaşım Connect Filom uygulamasını duyurdu. Daha önceden hizmette olan Yol Arkadaşım Connect uygulamasının filolara yönelik bir versiyonu olan bu yeni uygulama, filoların verimliliğine katkıda bulunmayı amaçlıyor. Fiat Yol Arkadaşım Connect Filom uygulamasıyla, filo içerisindeki tüm araçlara, akıllı telefon veya bilgisayar aracılığıyla uzaktan bağlanılarak birçok fonksiyona kolayca erişilebiliyor. Haziran ayı itibarı ile satışa sunulan Yol Arkadaşım “Connect Filom”, bir şirketin tüm araçlarının künyelerini ve verilerini tek ekranda toplayan, analiz eden ve dönüştüren akıllı bir filo yönetim sistemi. Connect Filom yönetim paketinin; araç takip, araç filtreleme, sürücü, envanter, masraf, sözleşme, trafik cezası ve bakım onarım yönetimi gibi bir araç filosu içerisinde olabilecek tüm proseslerin yönetiminde büyük kolaylık sağladığı ifade ediliyor.

Bu uygulama ayrıca hız limiti aşımı, mesai dışı kullanım, rölanti, km kullanım bilgisi/limit aşımı, seyahat sürüş skorları gibi detayların da filo yöneticisi tarafından görülebilmesine olanak tanıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Fiat Marka Direktörü Altan Aytaç; “Yol Arkadaşım Connect Filom uygulamamızdan alınan veriler ve detaylı takip sayesinde, filo yöneticileri işlerinde verimlilik ve kârlılıklarını artırmaya yönelik sağlıklı adımlar atabilecek. Connect Filom ile araç takip, araç filtreleme, sürücü, envanter, masraf, sözleşme, trafik cezası ve bakım onarım yönetimi gibi birçok faydalı fonksiyona sahip olunabilecek. Yol Arkadaşım Connect Filom uygulaması filo yönetiminde büyük avantaj sağlayacak” ifadelerini kullandı.

Otomobil.com.tr sitesindeki diğer Fiat haberleri için BURAYA, Fiat Türkiye internet sitesine ulaşmak için BURAYA tıklayın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler