Pazartesi, Haziran 14, 2021
Ana Sayfa Haberler Renault Clio Connect 63.000 TL baz fiyatla bayilerde

Renault Clio Connect 63.000 TL baz fiyatla bayilerde

Renault Clio Connect 63.000 TL baz fiyatla bayilerdeki yerini aldı. Renault Clio Connect, yeni nesil sürüş deneyimini kişiselleştirme özellikleriyle birleştiren yepyeni bir özel seri. Clio Connect kullanıcısı, akıllı cep telefonu üzerinden aracına ait bilgilere anında erişim sağlıyor. Clio Connect ile güvenlik hizmetleri, sürüş bilgileri ve online bilgiler sunuluyor.

Clio Connect, kullanıcısına akıllı telefon üzerinden güvenlik hizmetleri sağlıyor. “Aracım nerede” hizmeti ile artık nereye park ettiğini unutmak imkansız. Vale modu ise aracın kullanıcısından uzaklaşmasına izin vermiyor. Araç, sürücüsünün 250 metre çapındaki alanın dışına çıkıldığında cep telefonuna uygulama üzerinden bildirim geliyor. Hız limiti modu, Clio’nun önceden belirlenen hız limitinin aşılması durumunda sürücüsünü uyarıyor. Aracın kontağı açılmaksızın hareket ettirilmesi, çekilmesi durumunda Clio Connect kullanıcısı, anında Çekilme Uyarısı sayesinde haberdar oluyor. Güvenlik hizmetleri kapsamında Akaryakıt Seviyesi menüsünden ise sürücü yakıt seviyesini aracın içinde olmasa da öğrenebilme imkanı sunuluyor. Araç kilometre bilgisi de Clio Connect ile aracın kaç km’de olduğu bilgisi her an görülebiliyor.

Sürüş bilgileri menüsünde sürüş puanı ve analizi ile geçmiş sürüş bilgileri bulunuyor. Renault Clio Connect, sürücüsünü farklı kriterlerde analiz ediyor, daha iyi bir sürüş deneyimine ulaşmasına destek oluyor. Sürücüsünün ekonomik ve güvenli sürüş puanını belirliyor. Geçmiş sürüş bilgileri menüsünde ise her seyahat tek tek kaydediliyor. Bu şekilde Clio Connect kullanıcısı, geçmiş seyahat bilgilerine dilediği zaman ulaşabiliyor. Seyahatlerinde kaç km yol kat edildiği, ne kadar yakıt tüketildiği ve TL karşılığı öğrenilebiliyor. Online bilgiler sayesinde Clio Connect sürücüsüne bakımlarını hatırlatıyor. Bakım zamanına iki hafta/1000 km kala sürücüsünü uyarıyor. Aynı zamanda seyahat ayrıntıları sosyal medyada paylaşılabiliyor.

Renault Clio Connect özel seri, sürüş keyfi ve yakıt tasarrufunu bir arada sunan 1.5 dCi 90 HP turbo dizel motoru manuel ve 6 ileri EDC otomatik vites kutusu olmak üzere iki farklı seçenekle sunuluyor. Renault Clio Connect özel seri, modelin Icon versiyonuna ek olarak 17 inç’lik alüminyum alaşım jantlar, metalik renk (alev kırmızı, bulut gri, yıldız siyah), kırmızı iç ve dış kişiselleştirme özeliklerini standart olarak sunuyor.

Renault Clio Connect 1.5 dCi 90 HP 63.000 TL, 1.5 dCi EDC 90 HP versiyonu ise 68.000 TL fiyatla satışa sunuldu.

Model ve uygulama hakkında daha ayrıntılı anlatmak için www.clio-connect.com micro internet sitesini inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler