Home Haberler Renault Austral AUTOBEST’ten ödül aldı

Renault Austral AUTOBEST’ten ödül aldı

0
758

Renault Austral AUTOBEST’ten ödül aldı. Yeni Renault Austral, AUTOBEST jürisi tarafından “2023 Avrupa’nın Satın Alınabilecek En İyi Otomobili (Best Buy Car of Europe 2023)” seçildi.

AUTOBEST’in 31 Avrupa ülkesinden 31 gazeteciden oluşan jürisi birkaç hafta önce 6 finalist arasına giren Renault Austral modelini Avrupalı tüketicilerin satın alma kriterlerini en iyi karşılayan otomobil seçti. Renault’nun C-SUV segmentindeki yeni temsilcisi Austral; 32 sürüş destek sistemi, Renault’nun gelişmiş 4CONTROL sistemi, Google’ın en iyi hizmet ve uygulamalarını sunan OpenR Link bilgi-eğlence sistemi ve verimli 200 HP E-TECH tam hibrit motoru ile günümüzün teknolojik beklentilerini karşılamayı hedefliyor.

Türkiye’de 2023 yılının ilk yarısında satışa sunulacak olan Renault Austral, 4510 uzunluğa, 1825 mm genişliğe 1664 mm yüksekliğe ve 2667 mm dingil mesafesine sahip.

Renault Austral ile ilgili Otomobil.com.tr sitesinde yayınlanmış kapsamlı habere ulaşmak için BURAYA, ilgili AUTOBEST sayfasına ulaşmak için BURAYA tıklayın!