Çarşamba, Şubat 21, 2024
spot_img
Ana SayfaHaber EkstraRenault Altın Marka Ödülü aldı

Renault Altın Marka Ödülü aldı

spot_imgspot_imgspot_img

Renault Altın Marka Ödülü aldı. Bu yıl 5’incisi düzenlenen Türkiye Altın Marka Ödülleri’nde Renault, “Yılın Otomotiv Markası” seçildi. Türkiye Marka Zirvesi etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen 5’inci Türkiye Altın Marka Ödülleri sahiplerini buldu. Kazananların organizasyonun resmi web sitesi üzerinden halk oylamasıyla belirlendiği ödüllerde Renault, Yılın Otomotiv Markası oldu. Ödülü, törene katılan Renault MAİS Genel Müdürü Berk Çağdaş teslim aldı.

Geniş ürün gamıyla tüm ihtiyaçlara cevap veren Renault MAİS, son yıllarda dönüşen satış ve satış sonrası ihtiyaçlara yönelik birçok yenilikçi çözümü de tüketicilerle buluşturmayı hedefliyor.

Bu doğrultuda “Renault Dinliyor” çalışmaları kapsamında kalite ve memnuniyet kontrol aramaları yapıldığı ifade edilirken, şikâyet yönetimi ekibi ve dijital kanallar ekibinin de müşteri memnuniyetini arttıracak çalışmalar yaptığı belirtiliyor. Bunun dışında Renault Port aplikasyonları servis sürecini pratik hale getirdiği, kullanıcılarla doğrudan iletişim için Diyalog ve Whatsapp Hattı ile daha iyi bir müşteri deneyimi yaşatmayı hedeflediği ifade ediliyor. Ayrıca Kapında Vale Hizmeti, görüntülü görüşme ve e-ticaret gibi hizmetler de markanın müşteri memnuniyeti için yaptığı çalışmalar arasında.

Otomobil.com.tr sitesinde daha önce yayınlanan Renault Fluence Z.E. eğitimin hizmetinde haberini okumak için BURAYA, Altın Marka Ödülleri internet sitesine ulaşmak için BURAYA tıklayın!

Kategoriler