Çarşamba, Ağustos 10, 2022
Ana SayfaAtamaPSA Türkiye’ye önemli görev

PSA Türkiye’ye önemli görev

PSA Türkiye’ye önemli görev. Bünyesinde Peugeot, Citroen, DS ve Opel markalarını barındıran Groupe PSA, PSA Türkiye’yi Ortadoğu ve Afrika Bölgesi’ndeki (MEAF) tüm eğitimlerin tasarlanması, onaylanması ve uygulanması konusunda yetkili kıldı. Yapılan açıklamaya göre MEAF bölgesinde artan zorluklar, mevcut iş dinamikleri ve Covid-19 sebebiyle müşteri ihtiyaç ve beklentilerindeki değişimler, yeni teknolojik gelişmeler ve çalışma koşulları sonucunda maksimum verimliliği sürdürmek, bu değişime uyum sağlamak ve çevikleşmek Grup için bir mecburiyet oldu.

Bu doğrultuda MEAF eğitim ve beceri müdürlüğü pozisyonuna 1 Eylül itibariyla Kemal Gürel atandı. Gürel, özellikle satın alma ve eğitim sağlayıcılarının yönetimi hususlarında PSA Türkiye CCO’su Ayça Furth’ün önderliğinde PSA Türkiye Akademi’nin kaynaklarını baz alacak. Kalite, maliyet ve planlama açısından bölge direktörlerinin onayladığı eğitim planlarının hayata geçirilmesinden de sorumlu olacak olan MEAF Eğitim ve Beceri Müdürü Kemal Gürel; Grubun gelişim stratejisi hususunda daha fazla uyum yaratarak, Grup içi sinerjinin güçlenmesini sağlayacak.

Konu ile ilgili açıklama yapan PSA Türkiye CCO’su Ayça Furth; PSA Türkiye Akademi’nin Grubun bölgesel eğitim organizasyonunun merkezinde yer alacak olmasının kritik bir öneme sahip olduğunu söyledi. Furth “Pandeminin etkisiyle hızlı bir transformasyon geçiren PSA Türkiye Akademi, bu süreci yoğun bir online öğrenim ve yeni projeler dönemi olarak değerlendirdi. Önümüzdeki dönemde de sadece Türkiye değil bölge içindeki etkinliğimizi artırarak iş gücümüzü hedeflerimiz doğrultusunda geliştirmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Ayça Furth – Kemal Gürel

Otomobil.com.tr sitesinde yayınlanan bir önceki PSA Grubu haberini okumak için BURAYA tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

Kategoriler