Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaHaber EkstraZF Services Türk’te yeni dönem

ZF Services Türk’te yeni dönem

ZF Services Türk’te yeni dönem. ZF Services Türk –TRW Otomotiv Türkiye birleşmesi tamamlandı. Hatırlanacağı gibi 2015 yılında Alman ZF Friedrichshafen AG firması, Amerikan firması TRW’yi satın aldığını duyurmuştu. Bu iki devin entegrasyon süreci kapsamında 2018 yılında ZF Services Türk ve TRW Otomotiv şeklinde iki farklı tüzel kişilik altında yürüten organizasyon, 2018 yılında kadrolarını aynı tesiste tek bir satış sonrası (Aftermarket) organizasyonu altında birleştirildi.

31 Ağustos 2020 itibarı ile de TRW Otomotiv ve Dağıtım A.Ş. ile ZF Services Türk’ün birleşme süreci tamamlandığı ve bundan sonra TRW Otomotiv’in resmen ZF Services Türk çatısı altında faaliyet göstereceği duyuruldu.

Birleşmeyle ilgili ZF Services Türk’ün Genel Müdürü Selim Aydınlıoğlu  “Türkiye’de 20 yıllık ticari hayatı boyunca, sektörde büyük başarılara imza atan TRW Otomotiv’in ZF Services Türk ile birleşmesi ile bir devir kapanıyor. 2015 yılında ZF’nin TRW’yi satın almasıyla başlayan süreçte, iki organizasyon her ülkede adım adım birbirine entegre edildi veya edilmeye devam ediyor. Bu kapsamda bizler de 2018 yılından beri tek bir organizasyon altında farklı kurumsal kimlikler ile faaliyetlerimizi sürdürüyorduk. Entegrasyonda gelinen son adım itibariyle artık yolumuza tek bir şirket olarak devam edeceğiz Bu birleşmenin getireceği ortaklaştırılmış yaklaşım, sistem ve uygulamalar ile müşterilerimize çok daha iyi bir hizmet sunabileceğiz. Bu durumun önümüzdeki yıllarda bizlere önemli pazar kazanımları ve müşteri memnuniyeti getireceğine inanıyoruz. TRW markasının bu günlere getirilmesinde emeği olan ve bugün bizimle olan ve olmayan tüm TRW çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Bu birleşme herkese hayırlı olsun.” açıklamasını yaptı.

Otomobil.com.tr sitesinde daha önce yayınladığımız ZF Services Türk haberini okumak için BURAYA, ZF Aftermarket internet sitesine ulaşmak için BURAYA tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler