Pazar, Mayıs 19, 2024
spot_img
Ana SayfaHaber EkstramyHyundai Türkiye uygulaması hazır

myHyundai Türkiye uygulaması hazır

myHyundai Türkiye uygulaması hazır. Hyundai Assan, daha iyi bir müşteri deneyimi, satış ve satış sonrası müşteri memnuniyetini arttırmak için geliştirdiği myHyundai Türkiye uygulamasını duyurdu. Bu uygulama ile kullanıcılar servis randevusu planlayabiliyor ve araçlarının bakım geçmişlerini takip edebiliyor. Bu da kullanıcılara servis-bakım geçmişini görüntülemede zaman kazandıran ve kolaylık sağlıyor.

Ayrıca myHyundai Türkiye adı verilen mobil uygulama ile seçilen Hyundai Yetkili Satıcısı’yla görüntülü görüşme yapılabilir ve servis randevusu planlanabilir. Aynı zamanda, gerektiğinde en hızlı şekilde yol yardım hizmeti de alınabiliyor. Kullanıcılar, marka ortaklıkları ile indirim fırsatlarından da yararlanabiliyor. Uygulama ile sahip olunan araç hakkında ihtiyaç duyulan tüm bilgilere tek bir yerden erişebilirken aracın önceki bakım randevuları hakkında da genel bir bakış sunuyor.

myHyundai Türkiye, bir Hyundai modeli satın alma ile ilgili her şeyi daha kolay hâle getiriyor. Modeller hakkında gerekli bilgilere anında ulaşılırken online rezervasyon, test sürüşü talebi ve online kredi başvurusunda da bulunulabiliyor. Bu uygulamayı kullanmak için sadece Hyundai sahibi olmaya da gerek yok. Dileyen herkes Hyundai dünyası hakkında detaylı bilgi almak için bu uygulamadan faydalanabiliyor.

Otomobil.com.tr sitesinde yayınlanan “Yeni Hyundai Kona 2023 test sürüşü” yazısını okumak için BURAYA, myHyundai Türkiye ile ilgili daha fazla bilgi almak için BURAYA tıklayın!

 

 

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler