Pazartesi, Mart 4, 2024
spot_img
Ana SayfaHaber Ekstram-oto motosikletli yol yardımı

m-oto motosikletli yol yardımı

spot_imgspot_imgspot_img

m-oto motosikletli yol yardımı. Türkiye’nin ilk asistans şirketi olan Marm Assistance, yenilikçi bir yol yardımı olan m-oto motosikletli yol yardımını hizmete aldı. Bilindiği gibi özellikle büyük şehirlerde yaşanan trafik yoğunluğu nedeniyle çekicilerin veya yol yardımı araçlarının, arızalı aracın bulunduğu noktaya ulaşım süresi uzuyor. Bu da zaman kaybı ile birlikte müşteri memnuniyetini de azaltıyor.

Marm Assistance tarafından yapılan açıklamada Türkiye genelinde bir çekicinin arıza noktasına ulaşma süresi ortalama 55 dakikayken, buna ilk müdahale sonrası servise çekim ve arızanın giderilmesi eklendiğinde toplam süre 2.5 saate çıkıyor. Motosikletli m-oto yardım ile bu süreninse ortalama 30 dakikaya indiği belirtiliyor. İkame araç ve çekici gerekmeksizin hem zaman hem maliyet tasarrufu yaratarak sürücülerin yola devamlılığında en etkin çözüm olan m-oto yardım, konusunda uzman ve deneyimli ekipler tarafından sağlanıyor. Tabii ki bu hizmet, yol üzerinde veya yol kenarında yapılacak ufak müdahaleler için.

Motosikletli yol yardım servisi m-oto yardım kapsamında sunulan yol kenarı hizmetleri akü takviyesi ve ölçümü, lastik değişimi, lastik hava basıncı kontrolü, far – ampul değişimi, temel elektrik ve sigorta arızaları,  elektrikli yan ayna mekanizmaları, sigorta kontrolü ve değişimi, motor yağı kontrolü ve tamamlanması, silecek değişimi, anahtarın araç içinde kilitli kalması ve aydınlatma arızalarını kapsıyor.

m-oto hızlı yol yardımına 0850 80 80 724 no’lu telefondan 24/7 ulaşılabiliyor.

Otomobil.com.tr sitesinde daha önce yayınlanan m-şarj mobil şarj hizmeti haberi için BURAYA, m-oto yardım internet sayfasına ulaşmak için BURAYA tıklayın!

Kategoriler