Pazar, Temmuz 14, 2024
Ana SayfaHaber Ekstram-şarj mobil şarj hizmeti

m-şarj mobil şarj hizmeti

m-şarj mobil şarj hizmeti devreye girdi. Bir elektrikli otomobil kullanıcısın yaşayacağı en büyük streslerden bir tanesi kuşkusuz ki “Yolda şarjım biterse ne olur?” sorusunun yaratacağı strestir. 2020 sonu itibarı ile Türkiye’de toplamda sadece 800 sabit şarj istasyonu olması da bu stresin oluşmasında bir etken. Rota planlaması ne kadar titizlikle yapılırsa yapılsın, bazen bir sonraki şarj istasyonuna ulaşmak planlandığı gibi mümkün olmayabilir. İşte bu gibi durumlar için artık pratik bir çözüm var: m-şarj.

Türkiye’nin ilk asistans şirketi olan ve bu zamana kadar birçok ilki Türkiye ile tanıştırmış olan Marm Assistance’ın bir hizmeti olan m-şarj mobil şarj hizmeti sayesinde; elektrikli aracı çekiciye yüklemeden, yerini değiştirmeden şarj hizmeti veriliyor.

m-şarj; aracı, elektrikli aracın yolda kalması veya şarjının bir şarj istasyonuna gidemeyecek kadar azalması durumunda, aracın yanına giderek 20 dakikada 80 kilometre menzil kazandıracak kadar şarj ediyor. DC akımla ve 22 kW şarj gücüyle şarj hizmeti sağlayan m-şarj ilk olarak İstanbul’daki kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Marm Assistance hızla diğer illerde de hizmet sunmayı ve m-şarj araç sayısını artırmayı planlıyor. m-şarj ‘a +90 216 560 0 724 no’lu telefondan ulaşılıyor.

Türkiye’de bir ilk olan m-şarj mobil şarj hizmeti internet sitesine ulaşmak için BURAYA tıklayınız.

Otomobil.com.tr sitesinde yayınlanan “Tesla’nın üstünlükleri nelerdir?” yazısına ulaşmak için BURAYA tıklayın!

m-şarj mobil şarj.
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler