ad

Yazar hakkında

İlgili Yazılar

10 Yorumlar

 1. 1

  AHMET

  60.000 TL ye yakın para verip lpg li araca binmek çok saçma o fiyata dizel araçlar var performans olarakta yakıt olarakta daha iyiler.

  Yanıt
 2. 2

  kahraman

  dizeli de sene sonu çıkaracakmis. dizel araba kadar masrafsiz araba yok. hızlı gider. az yakar. benzinlinin hiçbir şey olmasa yılda 4 bujisi var.

  Yanıt
 3. 3

  sawas

  Bu haber doğrumu.. aylardır sesimizi duyurmaya çalışıyoruz.. önceden sattığı yeni civic lere de 6 yıl garantili lpg takılacakmı doğrumu????

  Yanıt
 4. 4

  sawas

  haberin takipcisi olacakmısınız?? biz bu şekilde mağdur olduk sesimizi duyuramadık…. haber takip edin lütfen… önceki sattıklarınada 6 yıl garantili lpg takmazlarsa bunuda duyuracakmısınız??

  Yanıt
 5. 5

  Hasan

  Ben bugün honda TÜRKİYE distribütörlüğü ile görüştüm çok saçma bir sey öğrendim. Daha önce 2012 model honda civic alanlar için lpg takıldığında 6 yıllık garantinin üç yılını siliyorlar. garanti 3 yıla düşüyor. Ayrıca bu üç yıllık garanti süresi lpg takıldığı tarihten itibaren değil satın alındığı tarihten başlıyormuş. yani 2012 ocakta alanlar şimdi lpg taktırsa 2 yıl 3 ay garantiye sahip oluyor. 6 yıllık garanti havaya uçuyor.

  Yanıt
 6. 6

  Hondaya çok kızdım

  ben duyuruyum ben konuştum merkezle 6 yıllık garantiyi yiyiyorlar. 2012 ocakta alanlar bugün anlaşmalı BRC taktırsa garanti süresi 2 yıl 3 ay. gerisini siz düşünün. 6 yıllık garantiyi bozmadan lpg takılacak denilerek sattınız kendinize güvenmiyordunuz bunu neden söylediniz. Kendinize güveniyorsunuz neden 6 yıllık garantiyi bozuyorsunuz. insanları bu şekilde kandırarak ne kazanacaksınız. Hondayı çok seviyordum ama bu satış stratejisiyle iğrendim. Bizler kandırılacak insanlar değiliz. gelin hepimiz mahkemeye verelim.

  Yanıt
 7. 7

  yaso

  bu arabalar çok mükemmel biz bundan alıcağız

  Yanıt
 8. 8

  atıf

  Bilader daha önce hiç dizel araç kullandınmı sen? Dizel araba bi masraf çıkartırsa ocagınızı batırır ve kesinliklede DİZEL araba tavsiye etmem SAKIN ALMAYIN. bu kasa araçlarada gelindiğinde çok tipsiz ve eski kasasına göre içi dar.

  Yanıt
 9. 9

  memet

  honda civic 2012 elegance lpg taktırdım brc marka yakıtı 275 kuruş ve otomatik ticari taksi perfomas harika tavsiyemdir…

  Yanıt
 10. 10

  zafer

  arkadaşlar ben bugün Premium otomatik lpg’li aldım. çok araştırdım 3 aydan beri. honda diğer araçlar içinde en düşük olumsuz yorum alanlardan. gerçekten akıl karı bu aracı almak. dizelin de bakımları ağır. aynı fiyata opel dizel 1.3 de var ama donanım ve performans olarak hondanın eline su dökemez. honda … hayat onda

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir