Çarşamba, Haziran 12, 2024
spot_img
Ana SayfaAkaryakıtHonda Civic Sedan’da LPG seçeneği

Honda Civic Sedan’da LPG seçeneği

Honda, BRC ile yaptığı anlaşmayla, yeni bir Honda Civic Sedan modeline sahip olan müşterilerine garanti şartlarını değiştirmeden LPG dönüşüm imkânı sunmaya başladı.

 

Honda’nın LPG dönüşümlü araç projesi çerçevesinde LPG dönüşüm kitleri üreten BRC Türkiye Distribütörü 2A Mühendislik ile Honda Türkiye, iki markanın ortak projesini başlatan anlaşmayı 14 Ekim 2011, Cuma günü İstanbul’da imzaladı. Honda bayilerinin BRC bayilik sistemine dâhil edilmesiyle başlayacak olan bu uygulamada, sıfır kilometre araç satın alan müşteriler, LPG kitli araç satın alma opsiyonuna da sahip olacaklar.

 

Honda’nın tüm modellerinde sunduğu 6 yıl 150.000 kilometre garanti, Honda bayileri tarafından LPG kiti uygulanmış sıfır kilometre Civic Sedan’lar için de geçerliliğini devam ettirecek. Bu sayede sıfır kilometre bir Honda satın alan müşteri, aracına isterse LPG opsiyonu ekletebilecek ve 6 yıl 150.000 km. garanti hakkından herhangi bir değişiklik olmadan yararlanmaya devam edecek. Honda ve BRC’nin yürüttüğü çalışmalar çerçevesinde tüm Honda modellerinde LPG dönüşüm opsiyonunun sunulmaya başlaması hedefleniyor.

 

Okuyucularımız Honda Civic Sedan’da LPG kiti fiyatını merak edeceklerdir. Biz de haberi yayına vermeden önce bu eksikliği fark ettik ve Honda yetkililerine bu kitin fiyatını sorduk. Ancak “Henüz belirlenmedi” diye bir yanıt aldık. Size bu bilgiyi de sunalım.

Güncelleme (8 Ocak 2012): Honda Türkiye yetkilileri, LPG dönüşüm kiti fiyatını 2700 TL olarak açıkladılar.

LPG’li Honda Civic Eco’nun tanıtımı yapıldı. İlgili habere ulaşmak için BURAYA tıklayın!

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler