Çarşamba, Haziran 12, 2024
spot_img
Ana SayfaAtamaHaluk Kürkçü Brisa Genel Müdürü oldu

Haluk Kürkçü Brisa Genel Müdürü oldu

Haluk Kürkçü Brisa Genel Müdürü oldu. Bridgestone Corporation ve Sabancı Holding ortak kuruluşu, Türkiye lastik pazarı lideri Brisa’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Haluk Kürkçü Brisa Genel Müdürlüğüne atandı.  2018 yılından beri Brisa’da CTO Yardımcılığı görevini yürüten Haluk Kürkçü, 1 Temmuz 2020 itibarı ile yeni görevine başlayacak. Haluk Kürkçü, 1984 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde lisans derecesini tamamlamıştır. Kürkçü, 1986 yılında Brisa’da göreve başlamış ve ardından 20 yıllık süreçte, üretim planlama, endüstri mühendisliği ve üretim alanlarında yöneticilik pozisyonları üstlenmiştir. 2006 yılında Üretim Direktörü olarak atanan Kürkçü, 2015-2018 yılları arasında, Mühendislik Direktörlüğü görevini yürütmüştür. Kürkçü 2018 yılından bu yana CTO Yardımcılığı görevini yürütmekteydi.

Brisa; Bridgestone, Lassa, Dayton, Kinesis, Firestone lastik markaları, Bandag kaplama markası, ana markaları ile beraber Lastiğim, Otopratik ve Propratik hizmet noktaları, Lastik.com.tr internet satış sitesi, ticari araç filolarına yerinde bakım sağlayan Mobilfix mobil bakım servisi ve Profleet hizmet paketi, Probox mobil satış ve hizmet noktası ve Lastik Oteli lastik saklama konularında hizmet veriyor.

Otomobil Yayıncılık olarak Kürkçü’ye yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Otomobil.com.tr sitesindeki daha önce yayınladığımız Brisa haberi için BURAYA, Brisa internet sitesinesine ulaşmak için BURAYA tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler