Salı, Ağustos 9, 2022
Ana SayfaHaber EkstraFord Kuga ve Puma’yla Ford Kapında test

Ford Kuga ve Puma’yla Ford Kapında test

Ford Kuga ve Puma’yla Ford Kapında test. Ford, Kuga ve Puma modellerine yönelik olarak “Ford Kapındatest sürüşü günlerini başlattı. Bu kapsamda Ford’un iki yeni SUV modeli Kuga ve Puma, müşterilerin kapılarına kadar getirilerek test sürüşü yapma imkânı sunuluyor. 30 Eylül tarihine kadar İstanbul’da gerçekleşecek ‘Ford Kapında’ test sürüşleri için müşterilerin https://www.ford.com.tr/yerinde-test-surusu  adresinden online randevu almaları gerekmekte.

Ozonla temizleme ve dezenfeksiyon

Ford Kapında test günlerinde otomobillerin hijyeni de unutulmamış. Bu kapsamda müşterile koronavirüs (Covid-19) önlemleri hakkında bilgi veriliyor. Test öncesi, müşterinin araca temas noktaları müşteri önünde dezenfekte edilecek, gerekli ateş ölçümleri yapılacak ve yeni maskeler verilecek. Test sırasında araçta sadece müşteri ve test uzmanı olmak üzere 2 kişi bulunabilecek. Test sonrasında ise araç tekrar dezenfekte edilecek ve test günü sonunda ozon ile tekrar detaylı olarak temizlenecek. Test sürüşü uzmanları periyodik olarak kapsamlı sağlık taramalarına tabi tutulacak.

Otomobil.com.tr sitesinde yayınlanan Ford Kuga 1.5 EcoBlue (dizel) otomatik test sürüşünü okumak için BURAYA, Ford Puma 1.0 EcoBoost (benzinli) test sürüşünü okumak için BURAYA tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

Kategoriler