Pazartesi, Temmuz 22, 2024
Ana SayfaHaber EkstraDS Store İstanbul Anadolu açıldı

DS Store İstanbul Anadolu açıldı

DS Store İstanbul Anadolu açıldı. PSA Grubu’nun Premium markası olan DS, üçüncü showroom’unu İstanbul’un Anadolu yakasındaki Kalamış semtinde açtı. 400 metrekare alana sahip DS Kalamış, markaya has çizgide dekore edilmiş.  Satışı Koluman Holding iştiraki Monde Motorlu Araçlar  Ticaret ve Sanayi A.Ş. tarafından gerçekleştirilen DS, 2018’de İstanbul Avrupa yakasında ve 2020 Mayıs ayında Ankara showroom’unu açmıştı.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan  Monde Motorlu Araçlar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Altuğ Erciş, salgın dönemi de dahil olmak üzere yılın yılın ilk 8 ayında 370 adetlik DS satışı yaptıklarını belirterek “Kalamış’ta açılan üçüncü showroom’umuzda şu an için DS-7 ve DS-3 Crossback olmak üzere 2 ayrı modelde satış gerçekleştiriyoruz.  2021 yılının Nisan itibaren zarif, güçlü ve sofistike bir çizgiye sahip olan iddialı sedan modelimiz DS-9 Türkiye’ye gelecek. Bu modelimiz ile birlikte lüks segmentte Avrupa’da büyüyen 3 markadan biri olan DS, Türkiye’de de yükselişe geçecektir. Koluman olarak otomobilde Fransız lüksünü temsil eden DS için yatırımlarımıza Aralık ayında İzmir’de açacağımız showroom ile  devam edeceğiz. 2021 ve 2022 yıllarında da farklı şehirlerde yatırımlarımız sürecek” diye konuştu.

Ülkemizde satılan her 10 otomobilden 6’sının ithal otomobil olduğunu söyleyen  Erciş “Cari açığı azaltmak için yapılan yeni ÖTV düzenlemesi ve kurlardan doğan maliyetler lüks segmentte fiyatları yukarıya taşıdı. Daha önce DS satın almak için ön ödeme yapan ve araçlarını bekleyen müşterilerimiz ÖTV farkından dolayı alımlarını iptal etmediler. Bu markamıza olan ilginin bir göstergesidir” dedi.

Monde Motorlu Araçlar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Altuğ Erciş.

Otomobil.com.tr sitesinde yayınlanan DS Store Ankara haberine ulaşmak için BURAYA, DS Türkiye internet sitesine ulaşmak için BURAYA tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler