Çarşamba, Temmuz 24, 2024
Ana SayfaHaberlerBridgestone Blizzak W810 kış lastiği hazır

Bridgestone Blizzak W810 kış lastiği hazır

Hafif ticari araçlara yönelik geliştirilen yeni nesil lamelli kış lastiği Bridgestone Blizzak W810, geliştirilmiş karlı, buzlu ve ıslak zemin performansıyla emniyetli sürüş, daha uzun ömür ve daha az yakıt tüketimi vaat ediyor. 25’inci kuruluş yıl dönümünü kutlayan Türkiye lastik pazarı lideri Brisa tarafından hafif ticari araçlar için pazara sunulan yeni nesil lamelli kış lastiği Bridgestone Blizzak W810 modelinin, optimum doluluk oranı sayesinde yüksek kar tahliyesi ve karlı zemin tutunma performansı sağladığı açıklandı. Blizzak W810, önceki desenlere göre daha sıkı tutunma etkisiyle, buzlu zeminde gelişmiş çekiş, frenleme ve viraj alma performansı sergilediği ifade ediliyor.


Bridgestone Blizzak W810, Kış Lastiği Yönetmeliği kapsamında sadece karlı ve buzlu zeminlerde performans gösteren lastiklere verilen Kar Tanesi (Snow Flake) ve M+S (Çamur ve Kar) işaretlemelerini taşıyor. Yeni geliştirilmiş silika hamur sayesinde dengeli ıslak zemin performansı sergilediği belirtilen Bridgestone Blizzak W810’un, omuz bölgesi için özel geliştirilmiş üç boyutlu zigzag lamel teknolojisiyle tüm zorlu kış koşullarında arttırılmış blok direnci ve yol tutuş sağladığı ifade ediliyor. Çevreci bir yaklaşımla geliştirilen Blizzak W810 kış lastiğinin, aynı segmentteki bir önceki desene göre yüzde 4 yakıt tasarrufu sağladığı açıklanıyor.
Bridgestone Blizzak W810, pazardaki hafif ticari araçların yüzde 87’sine uygun boyut çeşitliliğiyle Bridgestone, Lassa, Otopratik ve Lastiğim satış noktalarında bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler