Salı, Nisan 16, 2024
spot_img
Ana SayfaDiğerYeni Renault Captur 2017 Cenevre’yi bekliyor

Yeni Renault Captur 2017 Cenevre’yi bekliyor

Yeni Renault Captur 2017 modeli, kapılarını basın mensuplarına 7 Mart, halka ise 9 Mart’ta açacak olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak. Fransız üretici Renault’nun B segmentinde yer alan crossover modeli olan Captur, hatchback ve station wagon kardeşleri olan Clio Hatchback ve Clio Sport Tourer’ın makyajlanmasının ardından yenilendi. C şekilli yeni led ışık imzası, yeni gövde renkleri ve cam tavanıyla dikkat çeken yeni Renault Captur 2017 modelinin kokpitinin de eskisinden daha kaliteli olduğu belirtiliyor. Avrupa’da B segmenti crossover otomobil satışlarında lider konumda bulunan Renault Captur, 2016 yılında 215.670 adetlik satışa ulaşmıştı.

Yeni Renault Captur 2017

Çift renkli gövde tasarımını koruyan yeni Renault Captur 2017 modeli, iki yeni renkle kişiselleştirme seçeneklerini zenginleştiriyor: Atacama Turuncu ve Okyanus Mavi. Ayrıca otomobilde yeni bir tavan rengi de mevcut: Platin Gri. Otomobilin kişiselleştirme seçenekleri dahilinde, herkesin kendi Captur’ünü yaratmasına olanak sağlayan 30’dan fazla farklı kombinasyon yer alıyor.

Yeni Renault Captur 2017 modeli, farklı renklerde altı iç mekan kişiselleştirme paketi (Fildişi, Okyanus Mavi, Karamel, Kırmızı, parlak krom ve Eskitme krom) ve beş dış kişiselleştirme paketi (Fildişi, Okyanus Mavi, Cappuccino, Kırmızı ve Atacama Turuncu (jant kapakları ve kapı panoları çıtaları için) ile dikkat çekiyor.

Yeni Renault Captur 2017

Markanın son modellerinde olduğu gibi yeni Renault Captur 2017 modeli de bazı versiyonlarda Pure Vision full led ön farlara sahip. Bu teknoloji, hem farların etkinliğini hem de estetiği arttırıyor. Yeni Renault Captur 2017 modeli, tamponun alt kısmında, markanın ışıklı imzasını vurgulayan “C” biçiminde led gündüz farlarına sahip. Stop lambalarında da, hem gündüz hem de gece kolaylıkla fark edilebilen bu ışık imzası bunlunuyor. Yeni Renault Captur 2017 modeli, ağabeyi Kadjar ile olan ilişkisini güçlendirmek için hamle yapıyor. Ön ızgara özellikle krom bir çıtayla birlikte sınıf atlıyor ve Renault markasının diğer crossover otomobillerine yaklaşıyor. Hem ön hem de arka tampondaki yeni korumalar yeni Renault Captur 2017 modelinin maceracı özelliğini gözler önüne seriyor. Üçüncü donanım seviyesinden itibaren, opsiyonel olarak sabit bir cam tavan seçeneği sunuluyor. Sadece çift renkli dış boya seçeneğinde mevcut olan bu yenilik, araç iç mekanının daha aydınlık olmasına katkı sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler