ad

Yazar hakkında

İlgili Yazılar

4 Yorumlar

 1. 1

  Nedim

  Ön kaput kapağı çubukla açılıyor bu çok komik olmuş, ön tampon tasarımı çok basit duruyor fazla kafa yormamış tasarımcılar, plastiği fazla .

  Yanıt
 2. 2

  Kemal Tekeş

  Bu gün 1,5 dCi modelini test etme imkanım oldu. Önceki nesile göre daha sessiz , daha performanslı ve şık bir araç olmuş. Ancak 1.6 dCi otomatik modeli heyecanla beklerken 100.000 TL yi aşan fiyatı ilk hayal kırıklığım oldu. Ayrıca bu fiyatı veren için de fonksiyonellik yönünden de eksiklikler ikinci düş kırıklığı oldu. Çift açılımlı ve elektriklli arka bagaj kapağı (cam ayrıca açılabilirdi), daha fonksiyonel uzaktan kumanda ( kumandadan camların açılıp kapatılabilmesi, kapılardan uzaklaşınca otomatik kilitleme) bence olmalıydı.

  Yanıt
 3. 3

  Okan

  Çok ama çok güzel bir araç süspansiyon,konfor,yakıt,kalite araç resmen jeep,önden range vouge,arkadan porshe cayenne hiç yorulmadan sürekli araç kullanmak istiyorsunuz,hep kullanmak istiyorsunuz ama tek sorun herkesin ğözü arbada:)) yumuşak ve sport direksiyon,debriyaj yalnız vites test sürüşümde çok yumuşaktı kendi aracım okadar kemiksiz çıkmadı ama hiç sorun değil şiddetle tavsiye ederim.

  Yanıt
 4. 4

  Mücahit

  Emre bey tarafsız araç yorumlarınıza teşekkür ediyoruz.Bunun yanında aracın yol tutuşundan bahsetseniz (misal şu km ile viraja girmeme rağmen araç toplayabiliyor) gibi,bir de sürdüğünüz aracın donanım özelliklerinden (bence şu donanım iyi çalışıyor işe yarıyor gibi) bahsederseniz bizler sizin uzman görüşünüzden de istifade etmiş oluruz..

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir