Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaHaberlerVaran Turizm 33 Mercedes-Benz otobüs aldı

Varan Turizm 33 Mercedes-Benz otobüs aldı

Varan Turizm 33 Mercedes-Benz otobüs aldı. Mercedes-Benz Türk, kısa bir süre önce tekrar yollara dönen Varan Turizm’e, 33 adet otobüs teslimatı yaptı. Mercedes-Benz Türk, Varan Turizm ve Grup Şirketleri ile yöneticilerinin bir araya geldiği otobüs teslimat töreni 4 Eylül 2020 tarihinde Varan Turizm’in İstanbul Ataşehir’de yeni açılan tesislerinde yapıldı. Mercedes-Benz Türk Bayii Koluman tarafından satılan 33 otobüsün 27 adedi Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1, adedi Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD ve 4 adedi ise Mercedes-Benz Travego 15 SHD. 33 otobüsün bugünkü toplam değeri yaklaşık 70 milyon TL. Bu da 2020 yılında bu alanda yapılmış en büyük yatırım.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu, “Şirketimizin kurulduğu günden bu yana, Türkiye’nin şehirlerarası yolcu taşımacılığının standartlarını belirleyen otobüsler ürettik. Türkiye’de üretilen her 2 otobüsten biri Mercedes-Benz Türk Hoşdere Otobüs Fabrikası’ndan çıkarken, Türkiye’den ihraç edilen her 10 otobüsten 6’sı ise yine Mercedes-Benz Türk’e ait. Fabrikamızda üretilen her bir aracın en yüksek güvenlik standartları ile beraber en yüksek konforu sunması ve bunu müşterilerimizin kullanım süreleri boyunca en  düşük işletim giderleri ile sağlamasını hedefleyerek üretiyoruz. Müşterilerimizin kullanımına sunulan ürünlerimizin yanı sıra finansman, ikinci el ve satış sonrası hizmetleri de kapsayarak onların oluşabilecek her türlü ihtiyaçlarına karşın çözüm üretmeye çalışıyoruz.” dedi

Varan Turizm CEO’su Kemal Erdoğan ise Türkiye’nin en önemli markalarından biri olan Varan Turizm’in, tüm dünyada yatırımların azaldığı bir dönemde Mercedes-Benz’den aldığı otobüslere yenilerini ekleyerek ülkemizin istihdamına katkı sağladığını söyledi. Erdoğan sözlerine “23 Temmuz 2020’de Ankara Söğütözü’nde açtığımız terminalimizin ardından bugün hem İstanbul Ataşehir’deki terminalimizin açılışını gerçekleştiriyoruz hem de filomuza kattığımız yeni otobüslerimizle Türkiye’de ulaşım sektörüne önemli katkılar sağlamayı amaçlıyoruz. Şirketimizin misyonu; ulaşım sektöründe Türkiye’nin beklediği, Türk halkına yakışır kalitenin ve güvenin öncüsü olmak ve bu şekilde ülke istihdamına ve verimliliğe imkân sağlamaktır.” diye devam etti.

Otomobil.com.tr sitesinde daha önce yayınlanan Varan Turizm yeniden yollarda haberini okumak için BURAYA, Varan Turizm internet sitesine ulaşmak için BURAYA, Mercedes-Benz internet sitesine ulaşmak için BURAYA tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler