Cuma, Ağustos 12, 2022
Ana SayfaHaber EkstraOtomerkezi.net’ten aracının fiyatını sen belirle kampanyası

Otomerkezi.net’ten aracının fiyatını sen belirle kampanyası

Otomerkezi.net’ten aracının fiyatını sen belirle kampanyası. İkinci el otomobil piyasası hiç olmadığı kadar hareketli ve bunun sonucunda da yenilikçi kampanyalar ortaya çıkıyor. İkinci el otomobil alım-satımı konusundaki kurumsal firmalardan Otomerkezi.net, takasla otomobil almak isteyenler için kendi araçlarının fiyatını belirleme imkânı sunuyor. Bilindiği gibi otomobil alımında, sahip olunan otomobil takasa verildiğinde her zaman piyasa fiyatının altına gitti endişesi olur. Bu durum çoğu zaman da gerçektir. Otomerkezi.net’in yeni kampanyası kapsamında araç sahipleri, 14 gün içinde araçlarını belirledikleri fiyattan Otomerkezi.net’e bırakıp, takas yapacakları otomobili satın alabiliyor. Bu süre sonunda sahip oldukları araç satılmazsa, bağımsız kuruluşlar tarafından piyasa fiyatına göre değerlendirilerek Otomerkezi.net tarafından satın alınıyor. Öte yandan takasla satın alınacak yeni aracın fiyatı da sabit kalıyor, ikinci eldeki fiyat artışından etkilenmiyor.

Otomerkezi.net CEO’su Muhammed Ali Karakaş başlattıkları takas sistemi sayesinde, takasa güven duymayan müşteriler için yeni bir çözüm yaratmayı amaçladıklarını söyledi.  Bu sayede araç alım-satım telaşı ile uğraşmadan, tek çatı altında tüm ihtiyaçlarını giderebileceklerini ifade eden Karakaş “ Örneğin piyasa değeri bağımsız kuruluşlar tarafından belirlenerek ortalama 90 bin TL değerleme yapılan bir otomobiliniz var. 100 bin TL fiyat biçmek isterseniz, bu fiyatla 14 gün boyunca aracı satışa çıkarıyoruz. 90 bin TL’ye sizden satın aldığımız otomobil, 14 gün içinde belirlediğiniz fiyattan satılırsa, 10 bin TL’yi sizlere geri ödüyoruz” dedi.

Otomobil.com.tr sitesinde yayınlanan “İkinci el otomobil yönetmeliğine uygunluk oranı” haberi için BURAYA, Otomerkezi.net internet sitesine ulaşmak için BURAYA tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

Kategoriler