Cumartesi, Ağustos 6, 2022
Ana SayfaHaber EkstraOtomerkezi.net – vdf balon ödeme kampanyası

Otomerkezi.net – vdf balon ödeme kampanyası

Otomerkezi.net – vdf balon ödeme kampanyası. Ülkemizde kurumsal ikinci el otomobil piyasasının önde gelen firmalarından olan Otomerkezi.net, Volkswagen Doğuş Finans (vdf) ile gerçekleştirdiği işbirliği ile ikinci el araç almak isteyenlere balon ödeme seçeneği sunuyor. Bu kapsamda 1-3 yaş arası ikinci el araçlarda 48 ay vadeye kadar yüzde 40 balon ödeme, 4-5 yaş arası ikinci el araçlarda ise 48 ay vadeye kadar yüzde 30 balon ödeme tercih edilebiliyor. Dileyen müşteriler, OİS sistemi kapsamında, web sitesi üzerinden tek tıkla beğendikleri otomobili satın alabiliyor ve dezenfekte edilmiş araçlar kapıya kadar teslim ediliyor. Online ortamda satılan otomobillerde 1 yıl boyunca geçerli olacak satış sonrası garanti paketi hediye ediliyor. Bilindiği gibi balon ödeme seçeneği, genelde sıfır km araç alımında kullanılan bir finansman modeli.

Konuyla ilgili açıklama yapan Otomerkezi.net CEO’su Muhammed Ali Karakaş “Kısa bir süre önce otomobil satışlarında taksit sayısının tekrar düzenlenmesi, tüketicileri sevindiren bir gelişme oldu. Yeni ödeme modelimizle, özellikle şimdiye kadar hiç araç satın almayan müşterilere ödeme esnekliği sağlayarak araç sahibi yapmayı hedefliyoruz. Sıfır kilometre araç satışında alışkın olduğumuz balon ödeme sistemiyle taksit tutarı önemli oranda düşüyor.” dedi.

Otomobil.com.tr sitesinde daha önce yayınlanan “Otomerkezi.net aracının değerini sen belirle” haberi için BURAYA, Otomerkezi.net internet sitesine ulaşmak için BURAYA tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

Kategoriler