Pazartesi, Ocak 24, 2022
Ana SayfaHaberlerLand Rover Defender V8 Bond Edition

Land Rover Defender V8 Bond Edition

Land Rover Defender V8 Bond Edition. Land Rover, yeni 007 James Bond filmi “No time to die” için bir Defender özel serisi hazırladı. Defender V8 Bond Edition adlı bu özel seri, 90 (kısa şasi) ve 110 (uzun şasi) versiyonlarna sahip olacak.

Land Rover Special Vehicle Operations tasarım ekibi tarafından “No Time to Die” için özel olarak tasarlanan Defender V8 Bond Edition, kendine has 007 tasarım detayları, 525 HP güç, 625 Nm tork üreten süper şarjlı V8 silindirli motoru, xenon mavisi ön fren kaliperleri, parlak siyah arka fren kaliperleri ve 22 inç Luna Gloss Black alaşım jantlar ile standart modellerden ayrılıyor.

Land Rover Defender V8 Bond Edition’ın özel tasarım detayları aracın dışında olduğu kadar içinde devam ediyor. Defender 007 logolu aydınlatmalı kapı eşikleri, Pivi Pro haber/eğlence sistemi için özel olarak geliştirilen dokunmatik ekran başlangıç animasyonu ve geceleri aracın kapı altı lambasından zemine yansıtılan 007 logosu bu detaylardan öne çıkanları.

Sadece 300 adet

1983’ten bu yana James Bond filmlerinde yer alan Land Rover markası, bu filmde ilk defa tamamen yeni bir Land Rover modeline beyaz perdede yer veriyor. Film boyunca en zorlu arazi koşullarında test edilen ve beklentilerin ötesindeki performansıyla öne çıkan Land Rover Defender 110 modeli, performanslı motoru sayesinde 0’dan 100 km/s hıza sadece 5,4 saniyede ulaşıyor. Klasik siyah rengi ve güçlü off-road karakteriyle Defender V8 Bond Edition yalnızca 300 adet üretilecek. Limitli sayıda üretilecek olan Defender V8 Bond Edition’dan Türkiye’ye yalnızca bir adet gelecek.

Otomobil.com.tr sitesinde daha önceden yayınlanmış yeni Land Rover Defender haberi için BURAYA, Land Rover Türkiye internet sitesine ulaşmak için BURAYA tıklayın!

Kategoriler