Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaEkonomiHonda Türkiye fabrikası HABAŞ’a devrediliyor

Honda Türkiye fabrikası HABAŞ’a devrediliyor

Honda Türkiye fabrikası HABAŞ ’a devrediliyor. Daha önceden yaptığı açıklamalarda Gebze’deki üretimini 2021 Eylül ayında durduracağını açıklayan Honda Türkiye A.Ş., bugün yaptığı açıklamada üretim tesislerini HABAŞ Topluluğu’na devretmek üzere anlaşmaya vardığını duyurdu.

Honda Türkiye A.Ş’den yapılan açıklama şu şekilde:

“Honda Türkiye A.Ş. Gebze’deki üretim tesislerini HABAŞ Topluluğuna devretmek üzere anlaşmaya varmıştır. Taraflar arasında varılan anlaşma neticesinde söz konusu taşınmazın teslim tarihi Eylül 2021’den sonra gerçekleştirilecektir.

 1992 yılından beri Türkiye’de faaliyet gösteren Honda, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da müşterilerine pazarlama, satış ve satış sonrası operasyonları ile en kaliteli hizmeti sunmaya devam edecektir. Faaliyetlerine İstanbul’daki Genel Müdürlüğünde devam edecek olan Honda Türkiye A.Ş., etkin bayi ağı ile ülkemiz için değer yaratmayı sürdürecektir.”

Otomobil.com.tr sitesinde daha önce yayınlanan Honda haberlerine ulaşmak için BURAYA, Honda Türkiye internet sitesine ulaşmak için BURAYA tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler