Çarşamba, Şubat 21, 2024
spot_img
Ana SayfaHaberlerFord Explorer sanal test sürüşü

Ford Explorer sanal test sürüşü

spot_imgspot_imgspot_img

Ford Explorer sanal test sürüşü. Tamamen elektrikli Ford Explorer için sanal test sürüşü sitesi açıldı. Sanal test sürüşünde araç rengi, arka plan ve müzik, sürücünü kişisel tercihine göre ayarlanabiliyor. Sanal sürüş boyunca araç içi, drone ve sinematik kameralar arasında geçişler yaparak 3 farklı açıdan kullanım sağlanabiliyor. Test sürüşü deneyimi, yolculuk tamamlandıktan sonra çeşitli sosyal medya hesaplarından da paylaşılabiliyor.

Avrupa pazarı için Almanya’da tasarlanan ve Almanya’nın Köln şehrindeki Ford Cologne EV Centre’da üretilecek tamamen elektrikli Ford Explorer 446 cm uzunluğa ve 160 cm yüksekliğe sahip. Bagaj hacmi ise 450 lt. Yeni Explorer, DC hızlı şarj ile 25 dakikada yüzde 10’dan batarya doluluk oranından yüzde 80 batarya doluluk oranına ulaşabiliyor.

Fütüristik, cesur ve dış tasarımı Ford’un ikonik Amerikan SUV’unun ruhunu ve iddialı stilini ortaya koyarken; beş koltuklu geniş iç tasarımda ise ısıtmalı ön koltuklar ve direksiyon simidi, masaj yapan sürücü koltuğu, sürücü ile ön yolcunun istediği sıcaklığı seçmelerine imkân sağlayan klima kontrolü gibi gelişmiş özellikler konforu üst düzeye çıkarıyor.

Macera severler için tasarlanan Explorer, 17 litrelik dev konsol ile geniş ve esnek depolama seçeneği sunuyor. Explorer ayrıca standart anahtarsız giriş ve arka tamponun altına dokunulmasıyla açılan akıllı bagaj kapağı sayesinde otomobil deneyimini kolaylaştırıyor.

Explorer ve Explorer Premium olarak iki özel versiyona sahip olan tamamen elektrikli yeni Ford Explorer’ın 2024 yılında Avrupa ve Türkiye’de pazara sunulması planlanıyor.

Tamamen elektrikli Explorer’ı sanal test sürüşü ile keşfetmek için şu adresi ziyaret edebilirsiniz: https://driveelectricexplorer.com/

Otomobil.com.tr sitesinde daha önce yayınlanan “Ford E-Tourneo Courier tanıtıldı” haberini okumak için BURAYA tıklayın!

Kategoriler