Pazar, Temmuz 14, 2024
Ana SayfaFuarElektrikli ve Hibrit Araçlar Sürüş Haftası 2023

Elektrikli ve Hibrit Araçlar Sürüş Haftası 2023

Elektrikli ve Hibrit Araçlar Sürüş Haftası 2023. Elektrikli ve Hibrit Araçlar Sürüş Haftası 2023, 9-10 Eylül tarihlerinde İstanbul’da Yenikapı Etkinlik Alanı’nda düzenleniyor. Bu yıl dördüncü defa düzenlenen etkinliğin saatleri 10:00-18:00 arası.

Türkiye Elektrikli ve Hibrid Araçlar Derneği (TEHAD) desteğiyle, Bridgestone’un ana sponsorluğunda, Akbank’ın Green Carpet sponsorluğunda, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Enerji A.Ş. iş birliğiyle, Electric Hybrid Cars Dergisi tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında, otomobil ve teknoloji meraklıları hafta sonu boyunca, elektrikli araçları pist üzerinde deneyimleme şansı bulabilecek. Etkinlik kapsamında ABB, Castrol, Citroën, E-Garaj, EniSolar, G-Charge, Honda, Hongqi, KIA, Lexus, Lixhium, Lumhouse, MG, Renault, Suzuki, Skywell, Sharz, Toyota, Voyah ve Wallbox gibi markalarının en yeni modelleri test edilebilecek, ürün ve hizmetleri incelenebilecek. Türkiye’nin ilk ve tek tüketici deneyim odaklı elektrikli sürüş etkinliği, halka açık ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Katılım için kayıtlar, etkinlik günü alandaki kayıt masalarından veya elektriklisurushaftasi.com web sitesi üzerinden yapılabilecek. “Duymak Yetmez, Denemek Gerek” sloganıyla gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında ayrıca TEHAD öncülüğünde 9 Eylül Dünya Elektrikli Araçlar Günü de kutlanacak.

Elektrikli ve Hibrit Sürüş Haftası kapsamındaki tüm aktiviteler halka açık ve ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. Katılımcılar kayıtlarını etkinlik alanında veya elektriklisurushaftasi.com web sitesi üzerinden yapabilecekler.

Otomobil.com.tr sitesinde yayınlanan “Elektrikli otomobiller küresel ısınmaya çözüm mü?” yazısını okumak için BURAYA tıklayın!

 

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler