Cuma, Ekim 15, 2021
Ana Sayfae-otodergie-otodergi 129 yayına girdi

e-otodergi 129 yayına girdi


e-otodergi’nin 129 sayısı www.e-otodergi.com web sitesinde her zamanki gibi ücretsiz olarak yayına girdi.59pdf sayfalık (basılı dergilerdeki 118 sayfaya denk geliyor) e-otodergi’nin 129’uncu sayısında aşağıdaki konular yer alıyor.

Haberler

e-otodergi’nin 129’uncu sayısında yer alan haberler şunlar: Yeni BMW 1 Serisi, yeni Mercedes-Benz CLA, yeni Toyota RAV4, yeni Toyota Camry, Hyundai Tucson Style Plus, DS 3 Crossback, Ducati By Arzum, Opel Türkiye Pazarlama Direktörü Emre Özocak, Volkswagen ID.3 ve Nisan 2019 otomobil satışları.

Kapak konusu

Bu ayki kapak konumuzu Ferrari P80/Coluşturuyor.

Sabit sayfalar

e-otodergi’nin 100’üncü sayısından itibaren editörlerimizden Emre Anamur’un her sayı için farklı bir içerikle hazırladığı “Rakamlarla otomotiv” sayfasının yanı sıra e-otodergi’nin ilkleri ve enleri, emisyon tablosu ve yasal uyarı sayfaları bu sayıda da devam ediyor.

İlk sürüş

Tarık Akagün, bu sayımızda Hyundai Kona 1.6 CRDi DCT 4×2 modelinin ilk sürüş yazısını kaleme aldı.

Sürüş izlenimleri

e-otodergi 129 sayısında Jaguar I-Pace, Peugeot 308 GTi, Smart EQ fortwo coupe ve Peugeot Riftermodellerinin sürüş izlenimlerini okuyabilirsiniz.

Bir tık ötenizde

e-otodergi’nin 129’uncu sayısını bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirmek için www.e-otodergi.com sitemizi ziyaret ediniz.

Keyifli okumalar ve izlemeler dileriz.

Önceki İçerikUzun yolda sürüş
Sonraki İçerikSkoda MOUNTIAQ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler