Pazartesi, Mart 4, 2024
spot_img
Ana SayfaHaber EkstraDFSK, SHS distribütörlüğünde satılacak

DFSK, SHS distribütörlüğünde satılacak

spot_imgspot_imgspot_img

DFSK, SHS distribütörlüğünde satılacak. Çinli DSFK, SHS distribütörlüğünde yeniden Türkiye pazarına giriyor. Hakan Şahsuvaroğlu ve Yunus Şahsuvaroğlu yönetimindeki SHS, DFSK Motor’un, 3 benzinli SUV, 4 benzinli ticari ve 3 elektrikli ticari araçtan oluşan modellerinin satışına Ekim ayından itibaren başlayacağı açıkladı.

DFSK Motor’un, ilk etapta SUV segmentinde benzinli motorlara sahip Fengon 500, Glory 580 ve Fengon 5 modelleriyle bayilerde yerini alacak.

Marka ayrıca,ticari araç müşterilerine yönelik olarak benzinli Tek Kabin Pick-up C31, Çift Kabin Pick-up C32, Panelvan C35 ve Kombivan C35 modellerini de getirecek. Ayrıca elektrikli ticari araçlar Tek Kabin Pick-up EC31, Panelvan EC35 ve Kombivan EC35 ile de ürün gamı genişleyecek. EC31 aynı zamanda Türkiye ‘deki ilk ve tek elektrikli tek kabin kamyonet olarak pazarda yerini alacak.

Konu ile ilgili açıklama yapan SHS Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Şahsuvaroğlu, iddialı SUV modelleri ve tamamı Euro 6 regülasyonlarına uygun ticari araçlarla, Türkiye’de yeniden bir yapılanma içinde olduklarını belirtiyor. Şahsuvaroğlu, Türkiye pazarına Çin üzerinden ilk defa 10 farklı ürün gamı ile güçlü bir şekilde giriş yapan marka olacaklarını ve önümüzdeki yıl ise ürün çeşitliliğini yeni mild-hibrit/plug-in hibrit SUV ve Sedan modelleriyle 13 adede çıkaracaklarını belirterek “Buna paralel olarak bayi yapılanmamıza da başladık. Emin adımlarla bayi ağımızın ülkemizin her bölgesinde yer alması için yola çıkıyoruz” dedi.

Şahsuvaroğlu, DFSK Motor’un binek ve ticari araç pazarında son derece gelişmiş ürünleri ve rekabetçi fiyat politikasıyla yer alacağını da kaydederek “Markanın şirketimiz çatısı altında yeniden Türkiye’ye gelişiyle birlikte büyük bir heyecan içindeyiz. Dayanıklılık, verimlilik ve ulaşılabilir fiyat avantajıyla bu segmentlerdeki rekabete farklı bir soluk getireceğiz” şeklinde konuştu.

DSFK Türkiye internet sitesine ulaşmak için BURAYA tıklayın! Otomobil.com.tr sitesinde daha önce yayınlanan “Gelecek 10 yılda otomotiv sektöründe neler değişecek” yazısını okumak için BURAYA tıklayın!

 

 

 

Kategoriler