Cuma, Kasım 26, 2021
Ana SayfaHaberlerDelphi Technologies DIFlex ASIC'le ödül aldı

Delphi Technologies DIFlex ASIC’le ödül aldı

Delphi Technologies DIFlex ASIC’le ödül aldı. Delphi Technologies Automotive News 2020 PACE Ödülü’ne layık görüldü. Delphi bu ödülü direkt enjeksiyon entegre devre çözümü “DIFlex ASIC” ile aldı. Günümüzün en gelişmiş elektronik yakıt kontrol donanım ve yazılım kombinasyonlarından olan “DIFlex ASIC”in; karmaşık motor yazılımlarını yüzde 25 oranında sadeleştirdiği, uygulama maliyetlerinde yüzde 20 düşüş sağladığı ve arıza teşhis yeteneklerinde ise üç kat artış sağladığı ifade ediliyor.

Sistemin patentli özellikleri; motor kontrol ünitesini (ECU) değiştirmeksizin, yenilenen motor teknolojilerine ayak uydurmaya imkân tanıyor. Bununla birlikte DIFlex, aracın kullanım ömrü boyunca motora hassas ve gerçek zamanlı tanılama imkanı sunuyor. DIFlex’in esnek uyarlanabilir tasarımı ise otomobil ile birlikte hafif ve ağır ticari araçlar için de silindir adedi, dizilim gibi özelliklerden bağımsız olarak benzinli ve dizel motorlarda kullanılmasına olanak tanıyor. Gelişmiş arıza tespit sistemi, arızayı nokta atışı bulma ve sorun ortaya çıkmadan tanılama imkânı sunuyor. Bu gelişmiş özellikler, optimum motor performansı için hassas yakıt beslemesi ve uzun vadede azaltılmış emisyonu beraberinde getiriyor.

Delphi Technologies internet sitesine ulaşmak için BURAYA, diğer Delphi haberini okumak için BURAYA tıklayın!

Delphi Technologies CEO’su Rick Dauch, “İster hibrit ister içten yanmalı motorlar için olsun, yıllarca gelişmeye devam edecek olan DIFlex, müşterilerimiz için inanılmaz bir ilerlemedir” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler