Pazartesi, Mart 4, 2024
spot_img
Ana SayfaHaber EkstraDacia uzatılmış garanti

Dacia uzatılmış garanti

spot_imgspot_imgspot_img

Dacia uzatılmış garanti. Dacia garanti süresini 5 yıla uzatan “Uzatılmış Garanti”yi devreye aldı. 2023 Mayıs ayı itibarıyla, Dacia, müşterilerine 3 yıllık üretici garantisine ek olarak +2 yıl uzatılmış garanti seçeneğiyle garanti süresini 5 yıla uzatma imkânı sunuyor. Toplamda 5 yıl boyunca, garanti kapsamında yer alan arızalar için ücretsiz orijinal Dacia yedek parçaları ile onarım ve 7×24 Dacia yol yardımı hizmeti kullanıcıları bekliyor.

Üretici garantisine ek olarak sunulan +2 yıl Uzatılmış Garanti sigorta ürünü, uzatılmış garanti sigorta poliçesi ile BNP Paribas Cardif Sigorta A.Ş. tarafından sağlanmaktadır (100000 km sınırı içinde kalması durumunda). Uzatılmış garantiden yararlanmak için 0 km araç satışından itibaren periyodik olan/olmayan tüm bakım ve onarım hizmetlerinin Dacia Yetkili Servisleri tarafından verilmiş olması kaydıyla geçerli oluyor. Garanti sigorta poliçesi, aracın satılması durumunda yeni sahibine devredilebiliyor.

Otomobil.com.tr sitesinde daha önce yayınlanan Dacia Jogger fiyat listesi haberi için BURAYA, Dacia Türkiye internet sitesine ulaşmak için BURAYA tıklayın!

Kategoriler