Perşembe, Mayıs 28, 2020
Ana Sayfa Haberler Yeni BMW ve MINI bayii İnciroğlu Otomotiv Kayseri’de açıldı

Yeni BMW ve MINI bayii İnciroğlu Otomotiv Kayseri’de açıldı

Borusan Otomotiv Kayseri BMW ve MINI Yetkili Satıcı ve Servisi İnciroğlu Otomotiv özel davetlilerin katılımıyla faaliyete geçti. 15 milyon ABD doları tutarında yatırımla bir yıl gibi kısa bir sürede yapılan 8250 metrekare kapalı, 4750 metrekare açık alan üzerine kurulan İnciroğlu Otomotiv, BMW AG’nin Türkiye’den sorumlu Bölge Müdürü Ulrich Bonn, Borusan Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Ali Vahabzadeh ve Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Eşref Biryıldız ve BMW, MINI Genel Müdürü Ayhan Ölçer’in katıldıkları özel bir etkinlikle açıldı. Kayseri İnciroğlu showroom’larında 10 adet BMW otomobil, iki MINI sergilenebilirken BMW Premium Selection, MINI Next kullanılmış otomobiller showroomunda 40 adet otomobil görücüye çıkıyor. Showroom’larda ısı geri kazanım cihazları bulunan tesis, servis yıkama bölümündeki su arıtma sistemi, sıcak su için güneş enerjisi kullanımı, elektrik üretimine uygun hazırlanmış çatı sistemi ve cam çatı kullanımına (skylight) sahip bir “Yeşil Tesis” olmasıyla öne çıkıyor.

Açılış konuşmasını yapan İnciroğlu Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Vedat İnciroğlu, 30 yıldır Kayseri’de otomotiv sektöründe olduklarını belirterek “İn Group, bölgesinden kazanan ve kazandığını Kayseri’de yatırıma dönüştüren, sektörden kazanıp yine sektöre yatırım yapan, 300 kişilik istihdam olanağı sunan bir aile şirketidir. Bünyemizdeki markalarımıza böyle bir tesiste, uzman, sertifikalı kadrolarımız, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla BMW ve MINI gibi Premium markaları dahil etmek bir hedeften çok gereklilik olmuştu. Bölgenin çekim noktası olacak bu örnek tesis ile Borusan Otomotiv ailesine katılarak BMW ve MINI markalarına hizmet vermekten çok mutluyuz” dedi.

Borusan Kayseri inciroglu 02

Etkinlikte konuşan Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Eşref Biryıldız da Türkiye’nin 2014 yılında BMW’nin dünya ülkeleri arasındaki en yüksek pazar payına sahip olduğunu ve tüm ülkeler arasındaki BMW satış adedi sıralamasında da Türkiye’nin 13’üncü olduğunu belirterek sözlerine devam etti. Biryıldız “Borusan Otomotiv, distribütör olarak, BMW’nin markasını bizzat kendisinin temsil ettiği onlarca ülkeden daha başarılı. Yıllardır müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışan Yetkili Satıcı ve Servis teşkilatından oluşuyoruz. Bayilerimiz sayesinde başarılı olduk. Bu teşkilatı yaygınlaştırmak amacıyla mevcut durumda hizmet verilen illerde yeni yatırımlar yapmaya ve yeni illerle hizmet noktası sayımızı arttırmak için çalışmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Kayseri’ye gelmenin zamanı şimdiydi, şimdi geldik. Gelirken de, kendimiz kadar köklü, kendimiz kadar işinden başka bir şey düşünmeyen, bizim gibi yarışmacı, bizim gibi çalışmaktan yılmayan, bizim gibi vaktinin çoğunu işinde geçiren ancak yine Borusan Grubu gibi sosyal yönü de güçlü olan bir partnerde karar kıldık. İnciroğlu rekor sürede hızlı bir yatırım gerçekleştirerek ne kadar isabetli bir karar verdiğimizin ilk kanıtını bize gösterdi. İnciroğlu Otomotiv’in, BMW ve MINI markalarını hem satış hem satış sonrası hem de kullanılmış otomobil alanında en iyi şekilde temsil edeceğinden şüphemiz yoktur. Kayseri müşterilerine, müşterilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diyerek sözlerini bitirdi.

Gecenin devamında BMW ve MINI showroomları, servis kısmı ve Premium Selection sergileme alanlarının herbirinde Brenda & Raja  Show, Purple Hand Trio, Leo Grafiti Show, ışık ve dans gösterileri davetlilere keyifli bir akşam yaşattı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler