Çarşamba, Temmuz 8, 2020
Ana Sayfa Fuar Yeni Opel Insignia Grand Sport ve Crossland X İstanbul Autoshow...

Yeni Opel Insignia Grand Sport ve Crossland X İstanbul Autoshow 2017’de

Yeni Opel Insignia Grand Sport ve Crossland X İstanbul Autoshow 2017’de.

Mayıs ayı sonunda satışına başlanacak yeni Insignia Grand Sport’ta 1.5 benzinli 165 HP, 1.6 CDTI 136 HP ve 2.0 CDTI 210 HP dizel olmak üzere 3 motor seçeneği sunulacak.  Başlangıç fiyatı 118.900 TL olarak açıklanan yeni Opel Insignia Grand Sport’ta Design, Enjoy, Excellence ve Elite olmak üzere 4 donanım seviyesi sunulacak.

Opel ilk defa yeni Insignia Grand Sport ile birlikte tork vektöring özellikli akıllı dört çeker ve sekiz ileri otomatik vitesli şanzımanı müşterilerine sunacak. Insignia Grand Sport; yeni nesil turbo motorları, 175 kg’a kadar hafifleyen ağırlığı ve alçaltılmış oturma pozisyonu eskiye göre daha fazla sürüş keyfi vaat ediyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik: “Yeni Insignia Grand Sport modelimizi D segmentinde markamızın amiral gemisi ve premium segmentteki rakiplerine güçlü bir alternatif olarak konumlandırıyoruz. Grand Sport ve Sports Tourer modellerimizin fiyatı ise rakiplerini kıskandıracak seviyede. Ülkemizde en çok tercih edilen 1.6 l dizel otomatik seçeneği yanı sıra, bu modelimizle birlikte ilk defa sunacağımız, bir önceki benzinli modele göre yüzde 10 daha düşük yakıt tüketimine sahip 1.5 lt 165 HP’lik motorumuz da cazip bir seçenek olarak öne çıkacak. Ülkemiz pazarının ihtiyaçlarına yanıt verme yönünden yeni Insignia ile hedefi tam on ikiden vuracağımıza inanıyorum” dedi.

Opel_Crossland_X_istanbul_autoshow_2017 

Opel standının dikkat çeken diğer bir modeliyse Crossland X. Temmuz 2017’de satışa sunulacak Opel Crossland X’te 1.2 lt 81 HP, 1.2 lt 110 HP benzinli ve 1.6 lt 99 HP dizel motor seçenekleri olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler