Perşembe, Mayıs 28, 2020
Ana Sayfa Haberler Yeni MINI Clubman 2016 bayilerde

Yeni MINI Clubman 2016 bayilerde

Yeni MINI Clubman 2016 bayilerdeki yerini aldı. Türkiye’de sadece 1.5 litrelik 136 HP güç üreten benzinli motor ve 6 ileri Steptronic otomatik şanzıman kombinasyonuyla satışa sunulan yeni MINI Clubman 2016, 38.302 Euro’luk baz fiyata sahip.

Yeni MINI Clubman 2016

Premium kompakt sınıfın talepleri göz önünde alınarak yapılan değişikliklere sahip yeni MINI Clubman 2016 modelinde ön çamurluk davlumbazlarındaki havalandırmalar için girişlere sahip güçlü ön bölüm, otomobilin genişliğini vurgulayan omuz çizgileriyle dinamik şekilde uzatılmış siluet, uzun tavan çizgisi ve kırmızı alarm sistemini içeren balık sırtı anten, karakteristik iki parçalı kapılarıyla dikey arka bölüm ile entegre yatay arka farlar tasarımda ön plana çıkan öğeler arasında yer alıyor. Yerini aldığı modele göre uzunluğu 27 cm, genişliği 9 cm, dingil mesafesi ise 10 cm arttırılan yeni MINI Clubman 2016, beş koltuklu yapısı ve 360 litrelik bagaj hacmiyle iç mekandaki genişlemeyi açıkça ortaya koyuyor. Farklı kombinasyonlarla katlanabilen arka koltuklar sayesinde bagaj hacmi 1250 litreye kadar yükseliyor. Bu da son derece iyi bir değer olarak göze çarpıyor.

Yeni MINI Clubman 2016

Yüksek kalitede süspansiyon teknolojisi, MINI markalı otomobilde görülebilecek en üst düzey sürüş konforu ve markaya özgü go-kart hissi sunuyor. Kapsamlı sürücü destek sistemleri arasında MINI Head-Up-Display, Park Asistanı, geri görüş kamerası, ilk frenleme fonksiyonuna sahip çarpışma ve yaya uyarısı özelliği, uzun huzme asistanı ve yol işareti algılama yer alıyor. Klima, usb ve aux girişlerine sahip radyo, bluetooth telefon eller serbest özelliği, otomatik yağmur sensörü ve elektrikli park freni araçta standart olarak sunuluyor. Opsiyonel olarak sunulan yenilikçi aydınlatma teknolojisi led farlar ve stop lambalarıyla adaptif ışık dağıtımı ve led sinyal ve sis lambalarını içeriyor. Yeni MINI Clubman 2016 modeline özgü MINI Excitement Paketi, led iç ve dış aydınlatmaların yanı sıra otomobilin kapısı açılırken ve kapatılırken sürücü tarafındaki dış aynadan zemine yansıtılan MINI logosu gibi özellikleri de içeriyor.

MINI’nin Türkiye distribütörü Borusan Otomotiv tarafından ithal edilen yeni MINI Clubman 2016, Türkiye geneline yayılan tüm MINI bayilerinde otomobil severleri bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler