Pazar, Temmuz 5, 2020
Ana Sayfa Haberler Yeni Ford C-Max 1.5 Dizel Otomatik 93.945 TL baz fiyatla bayilerde

Yeni Ford C-Max 1.5 Dizel Otomatik 93.945 TL baz fiyatla bayilerde

Yeni Ford C-Max 1.5 Dizel Otomatik 93.945 TL baz fiyatla Ford Otosan bayilerindeki yerini aldı. Hem 5 kişilik Ford C-Max hem de 7 kişilik Ford Grand C-Max modelinde sunulmaya başlanan 1.5 dizel otomatik (TDCi Powershift) seçenek, C-Max modelinde fabrika verilerine göre ortalama 4.2 lt/100 km yakıt tüketiyor.

Modern tasarımın ileri teknolojiyle harmanlandığı ve yüksek performansa sahip olduğu ifade edilen Ford C-Max ailesi, Ford’un “One Ford” global tasarım felsefesi kapsamında, daha çekici ve daha akıcı bir dış tasarım vaat ediyor. İç mekanı da yenilenen ve daha ergonomik olduğu açıklanan yeni Ford C-Max’te 8 inç’lik yüksek çözünürlüklü renkli dokunmatik ekranlı SYNC 2 araç içi iletişim sistemi de bulunuyor.

Aile otomobilleri arasındaki en dinamik sürüş karakterlerinden birini sergileyerek referans noktası kabul edilen yeni Ford C-Max, mevcut güvenlik ve sürüş teknolojilerine yenilerini ekledi. Dikey park sistemi özelliğini içeren Gelişmiş Otomatik Park Sistemi, çift xenon farlar ve dinamik ön far sistemi, Çapraz Trafik Uyarı Sistemi, Gelişmiş Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi, Ford MyKey gibi güvenlik teknolojilerinin yanı sıra yeni Ford C-Max’te segmentinde ilk ve tek olan Akıllı Bagaj Kapağı özelliği de mevcut.

Yeni Ford C-Max 1.5 Dizel Otomatik Trend donanımında 93.945 TL, Titanium donanımında ise 100.700 TL fiyata sahip. Sadece Titanium donanımıyla ithal edilen yeni Ford Grand C-Max’in fiyatı ise 107.910 TL.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler