Salı, Temmuz 23, 2024
Ana SayfaDiğerVavaService hizmete girdi

VavaService hizmete girdi

VavaService hizmete girdi. VavaCars, otomobil bakım hizmeti VavaService’i duyurdu. VavaService, farklı marka ve modellerdeki otomobillere ekonomik ve kaliteli bakım hizmeti vermeyi hedefliyor. 30 Eylül günü düzenlenen basın tanıtımı ile VavaCars’ın İstanbul-Pendik’teki IRC merkezinde  (araç ekspertiz ve yenileme merkezi) görme fırsatı bulduğumuz VavaService, periyodik bakımların yanı sıra, yürüyen aksam, kaporta ve boya konularında da hizmet veriyor. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren VavaService, bakıma girecek otomobili çekici ile adresten teslim alıp, adrese teslim etme hizmeti de sunuyor.

Düzenlenen basın toplantısında konuşan VavaCars Operasyon Grup Başkanı Taner Timirci bu projeyle halihazırda VavaCars müşterisi olmayanlara da araç servis hizmeti vereceklerini söyledi. İlk kez uygulayacakları VavaService hakkında bilgi veren Timirci şunları söyledi: “Bizden araç satın alan veya satan müşterilerimiz, kalitemizden çok memnun ve mutlu. Bize yapılan geri dönüşlerde sıklıkla servis bakım işine girmemiz ve VavaCars kalitesinde araç bakım hizmeti sağlamamız talep ediliyordu. Bugün, sadece araç sattığımız ya da satın aldığımız müşterilerimize değil tüm araç sahiplerine araba bakımında en yüksek kalitede hizmet sunmaya başladığımızı duyurmaktan dolayı çok mutluyum. Kaliteli hizmetimizden uygun fiyata yararlanmak isteyen araç sahipleri VavaCars çağrı merkezini arayarak, tüm periyodik bakım, onarım ile boya kaporta hasar servisi ve detaylı temizlik işlemleri de dâhil olmak üzere pek çok hizmetimiz için randevu alabilirler.”

VavaCars Operasyon Grup Başkanı Taner Timirci.

Araç sahiplerinin artık araçlarının bakımını yaptırırken fiyat ile kalite arasında seçim yapmak zorunda kalmayacaklarını ve eve teslim vale hizmeti ile servis sonrasında araçlarını zahmetsizce teslim alacaklarını belirten Timirci; araç sahiplerinin güvenli, rahat ve hızlı hizmete tek tıkla ulaşmaları için çalıştıklarının altını çizdi.

VavaCars ayrıca yeni hizmetinin lansmanını kutlamak için, Ekim ayında VavaCars üzerinden araç alan müşterilerinin araçlarına 3 yıllık bakım planını hediye edecek.  VavaService, araç almadan servis hizmeti almak isteyenlere ise 599 TL’den başlayan fiyatlarla motor yağı ve yağ filtresi değişim hizmeti veriyor.

VavaService randevusu, VavaCars internet sitesi üzerinden https://tr.vava.cars/vava-service linkinden yapılıyor.

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler