Cuma, Mayıs 24, 2024
spot_img
Ana SayfaHaberlerTören Gıda 202 adet Mercedes-Benz Actros teslim aldı

Tören Gıda 202 adet Mercedes-Benz Actros teslim aldı

Ürün lojistiğini kendi sağlayan şirketlerden biri olan Tören Gıda, tercihini Mercedes-Benz Actros 1844 LS çekicilerden yana kullandı ve filosunu 202 adet Mercedes-Benz araçla yenileyerek genişletti. Tören Gıda yönetimi, ilk araç yatırımını 2005 yılında gerçekleştirmişti. Lojistiğini sadece Mercedes-Benz Actros 1844 LS tipi araçlarla sağlamaya karar veren kuruluş, yeni  çekicileri ve frigofirik araç parkıyla Türkiye’nin en büyük soğutuculu filolarına sahip şirketler arasında yer alıyor.

 

İstanbul’ da düzenlenen ve partiler halinde teslim edilen yeni araçları temsilen iki yeni Actros 1844 LS’nin sergilendiği teslim törenine Tören Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Tören, Mercedes-Benz Türk A.Ş. Direktörler Kurulu Başkanı Wolf-Dieter Kurz, Pazarlama ve Satış Direktörü Süer Sülün, Kamyon Pazarlama ve Satış Müdürü Bahadır Özbayır, Kamyon Pazarlama ve Satış Kısım Müdürü Burak Tarım, Mercedes-Benz Bayii Koluman Gaziantep Genel Müdürü Merter Çankaya, Satış Müdürü Devrim Bayhan ve Kamyon Satış Müdürü Özkan Yegül katıldılar.

 

Düşük yakıt tüketimiyle Guiness Rekorlar Kitabına giren Mercedes-Benz Actros 1844 LS, Mercedes-Benz kamyon ürün gamının amiral gemisi olarak konumlandırılıyor. Araçta Euro V normlarına uygun, 435 HP gücünde OM 501 LA motor ve Mercedes PowerShift şanzıman bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler