Çarşamba, Ocak 26, 2022
Ana SayfaFuarTicari Araç Fuarı Comvex İstanbul 2013 14 Kasım’da açılıyor

Ticari Araç Fuarı Comvex İstanbul 2013 14 Kasım’da açılıyor

Bu yıl 4’üncü düzenlenen Comvex İstanbul Ticari Araçlar, Otobüs ve Yan Sanayi Fuarı 2013, kapılarını 14 Kasım’da İstanbul Büyükçekmece’deki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde açacak. Toplam sekiz salonda gerçekleştirilecek ve 17 Kasım saat 18:00’e kadar açık kalacak olan Comvex İstanbul 2013 Fuarı’na Aksan, Alcoa, Allison Transmission, Aspöck, Baktaç Branda, Bekiroğlu Hidrolik, BPW, Brf Treyler, Bridgestone, Castello, Fiat, Ford, Fox Üst Yapı, Eko Treyler, Eku Fren, Eroğlu, Gaz, Gema, Gencer Kasa, Hayes Lemmerz, HYVA, İlkerler Otomotiv, Isuzu, Iveco, Kale Oto Radyatör, Karsan, Kartallar Damper, Koluman, Krone, Man, Mercedes-Benz, Nevpa, Otokar, Orthaus, Özgül Treyler, Öztreyler, Saf Holland, Seçsan Treyler, Turkar, Serin, Seyit Usta, Symex, Temsa, Tırsan, Yeksan, York, ZF Türk markalara katılacak.

OICA listesinde yer alıyor

Otomotiv Sanayii Derneği (OSD), Ağır Ticari Araçlar Derneği (TAİD) ve Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği (TAYSAD) işbirliğiyle gerçekleştirilen Comvex İstanbul Ticari Araçlar, Otobüs ve Yan Sanayi Fuarı 2013, The International Organization of Motor Vehicle Manufacturers’ın (OICA) uluslararası fuarlar listesinde yer alıyor. Geçtiğimiz yıllarda 50 ülkeden 40.000’e yakın kişi tarafından ziyaret edildiği belirtilen Comvex İstanbul için 2013’te de benzer bir katılım hedefleniyor.

Eş zamanlı etkinlik: Logist Eurasia 2013

Comvex İstanbul 2013 ile aynı günlerde, Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) ve İstif Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Derneği (İSDER) işbirliği ile düzenlenen Logist Eurasia 2013 de gerçekleştirilecek. Bu yıl 6’ncısı düzenlenen Lojistik Endüstrisi, Taşımacılık, Yükleme, Boşaltma, İstifleme, Depolama Araç, Donanım, Sistem ve Teknolojileri Fuarı toplam 23 ülkeden 300’ün üzerinde firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla ticari araçlar ve lojistik sektörlerinin önemli bir buluşmasına ev sahipliği yapacak.

Fuarın resmi internet adresine ulaşmak için BURAYA tıklayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler