ad

Yazar hakkında

İlgili Yazılar

4 Yorumlar

 1. 1

  Yasin

  Bu aracın ismini Toledo değilde Cordoba koysalardı daha doğru olurdu. 2004 senesinden sonra sedan kasayı tuhaf bir kasaya çevirdiler hemen tedavülden kaldırdılar. Şimdi ise aynı aracı Cordoba sınıfında satmaya çalışıyorlar.

  Yanıt
 2. 2

  murat

  yasin arkadaşım günler yıllar geçtikçe birsürü prosedürde değişiyor artık firmalar araç satabilmek için çoğu şeyi görmezden gelebiliyor. Toledoda c sınıfı bir sedandı cordoba b sınıfı sedandı ancak şuanki toledo zaten eski kasasına göre daha uzun bir araç ama işin garibi şudurki aracı b segmentinde satışa sundular çünkü artık biyasadaki çoğu b sınıfı görünen(c elyesse,301,symbol,rapid vs gibi) ancak b segmenti olmayan b+ diye tabir ettikleri araçlar bulunuyor. o yüzden bu aracı eski sınıfına göre düşünmek yanlış olur ,bence sınıf olarakta fiyat olarakta herşeyiyle alınabilecek bir araç. rakipleri(rapid hariç) arasında en iyi şasi ve uzun ömürlü kullanım oranı en yüksek araç her konuda üzmeyecek bir araç buda wolkswagen kalitesini belli ediyor zaten.

  Yanıt
 3. 3

  Özkan Kafadar

  Seat Toledo (1.2 TSI 105 beygir) kullanıcısıyım. Araç görünüm, iç ve bagaj hacmi, motor performansı, iç dizayn ve yakıt konusunda tercih edenleri pişman etmeyecek bir araç. Motorun 1.2 olması nedeniyle tereddütlerim vardı fakat bu araç ile Gebze rampasını 5. viteste çıktım (Araç 6 ileri vites). Aracın kalkış ve ani ivmelenme performası sürücüyü tatmin edecek düzeyde. Kasanın Rapid’ den daha şık olduğunu düşünüyorum. Jetta’ nın kardeşi gibi.
  Seat Toledoyu tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız (1.2 TSI 105 beygir için konuşuyorum, diğer 75 beygirlik motorları test imkanım olmadı ama TSI’ dan şaşmayın).

  Yanıt
 4. 4

  şener

  aracı yolda durdurur camını çekerim güldürmeyin niye sert plastikten yapılmış lada samaramı alıyoruz

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir