Pazartesi, Mart 4, 2024
spot_img
Ana SayfaHaber EkstraSınırlı sayıda Skywell ET5 NFT olarak satışa sunuluyor

Sınırlı sayıda Skywell ET5 NFT olarak satışa sunuluyor

spot_imgspot_imgspot_img

Sınırlı sayıda Skywell ET5 NFT olarak satışa sunuluyor. Ulu Motor, sınırlı sayıda Skywell ET5 otomobilin NFT olarak satılacağını duyurdu. Öncelikle otomobil dışı bir konu olduğu için “NFT nedir” sorusunun cevabını verelim. İngilizce Non-Fungible Token kelimelerinin kısaltması olan NFT, benzersiz dijital varlık veya değiştirilemez jeton anlamına gelen bir kripto varlık.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan SKYWELL Türkiye CEO’su Mahmut Ulubaş, “Biz tüketicimize yalnızca araç satmaktan çok daha fazlasını yapmayı hedefliyoruz. Bizim hedefimiz müşterilerimizin A’dan Z’ye bir hizmet ile mükemmelliği yaşamaları. Hem satış sonrasında sunduğumuz, evde servis hizmetimiz hem Türkiye’de ilk kez bu denli uzun sunulan, 8 yıl 150 bin km batarya garantimiz hem de sunacağımız mobil aplikasyon sistemimiz ile bunu ortaya koyuyoruz. Şimdi ise, dünyada bile henüz yeni yeni büyümeye başlayan NFT’yi araçlarımıza entegre ederek sınırlı sayıda aracımızı ‘özel’ ve ‘tek’ hale getiriyoruz” dedi.

Ulu Motor bünyesinde temsil edilen Skywell markası bundan kısa bir süre önce tamamen elektrikli ET5 modelini satışa sunmuştu. Konuyla ilgili olarak otomobil.com.tr sitesinde yer alan habere ulaşmak için BURAYA, Skywell Türkiye internet sitesine ulaşmak için BURAYA tıklayın!

Kategoriler