Cuma, Şubat 23, 2024
spot_img
Ana SayfaAkaryakıtSigortaladim.com - OPET işbirliği

Sigortaladim.com – OPET işbirliği

spot_imgspot_imgspot_img

Sigortaladim.com – OPET işbirliği. Sigortaladim.com – OPET işbirliği duyuruldu. Buna göre sigortasını sigortaladim.com üzerinden yapanlar OPET yakıt puan kazanacaklar.

Kullanıcılarına karşılaştırmalı olarak 22 farklı sigorta şirketinin teklifini sunan sigortaladim.com, Opet akaryakıt istasyonlarında geçerli yakıt puan hediye ediyor.  Sigortasını www.sigortaladim.com üzerinden alan tüm müşteriler, kasko sigortasının her 500 TL’lik tutarı için 50 TL ve trafik sigortasının her 500 TL’lik tutarı için 25 TL OPET Yakıt Puan kazanıyor. Yakıt puan kampanyası, kampanya kurgularında değişiklik olsa da 2021 yılının sonuna kadar geçerli olacak.

Kampanyadan yararlanmak isteyen www.sigortaladim.com kullanıcılarının, teklif görüntüleme için kullandıkları GSM numarasının, OPET Uygulaması’nda veya Opet Kart’ta tanımlı olan GSM numarası ile aynı olmasına dikkat etmeleri gerekiyor.

2016 yılında faaliyete geçen sigortaladim.com’un ortakları arasında Doğuş Grubu, Almanya merkezli TÜV SÜD ve Londra merkezli dünyanın en büyük fon şirketlerinden Bridgepoint bulunuyor.

Otomobil.com.tr sitesinde daha önce yayınlanan sigortaladim.com haberini okumak için BURAYA tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

Kategoriler