Çarşamba, Ağustos 10, 2022
Ana SayfaHaber Ekstrasigortaladim.com-Migros işbirliği

sigortaladim.com-Migros işbirliği

sigortaladim.com-Migros işbirliği. sigortaladim.com, Türkiye’nin en büyük süpermarket zincirlerinden bir tanesi olan Migros ile yaptığı işbirliği çerçevesinde, 250 TL’ye kadar dijital alışveriş kodu hediye ediyor. Yapılan açıklamaya göre sigortaladım.com üzerinden kasko veya trafik sigortası satın alanlar, prim tutarlarına göre 250 TL’ye varan Migros dijital alışveriş kodu kazanacak.

Konuyla ilgili olarak konuşan sigortaladim.com Pazarlama Direktörü İzzet Özveren, “Güvenilir bir sigorta platfomu olarak online ve çağrı merkezi kanallarımız üzerinden hizmet sunuyoruz. Sigorta sektöründe doğru bilginin kaynağı olması vizyonuyla hizmet veren platformumuzda, temel amacımız yalnızca karşılaştırmalı olarak teklif sunmak değil. Aynı zamanda doğru ve tarafsız bilginin kaynağı olma, sektörü ve tüketiciyi bilgilendirme misyonunu da üstleniyoruz. Tüketiciye ‘Sigortana İyi Bak’ diyor ve tüketicilerin bu alanda bilgilenmesini, ihtiyacına en uygun doğru ürünü almasını, tarafsız ve şeffaf bilgiler ışığında doğru tercih yapmasını sağlamayı hedefliyoruz” dedi. Özveren sözlerine “Migros gibi değerli bir markayla gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği sayesinde müşterilerimiz için ayrıca katma değer sağlamaktan da büyük memnuniyet duyuyoruz” diyerek devam etti.

Not: sigortaladim.com;  Almanya merkezli TÜV SÜD, 300’ün üzerinde şirketi ve 20 bini aşkın çalışanı ile Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden DOĞUŞ GRUBU ve Londra merkezli, dünyanın en büyük fon şirketlerinden biri ve bir sermaye kuruluşu olan BRIDGEPOINT ortaklığında kurulmuş bir online platformu olarak faaliyet gösteriyor.

İkinci elde araç değer kaybı ile ilgili habere ulaşmak için BURAYA tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

Kategoriler