Pazar, Mayıs 19, 2024
spot_img
Ana SayfaAkaryakıtShell Antalya-Uncalı istasyonu, dünya birincisi

Shell Antalya-Uncalı istasyonu, dünya birincisi

Shell & Turcas Antalya-Uncalı petrol istasyonu, 65 ülkeden 16 bin istasyonun katıldığı “Farkı Yaratan İnsandır” programında dünya birincisi oldu. Türkiye’nin üçüncü kez ödül aldığı bu programda; istasyonun temizliği-güvenliği, karşılama-servis,  Shell V-Power ürünlerinin müşterilere sunumu, hızlı ve güler yüzlü hizmet, tuvalet temizliği, ürün çeşitliliği olan market gibi 40 tane kriter değerlendiriliyor ve gizli müşterilerce not veriliyor.

Shell Uncalı Petrol İstasyonu sahibi Ferit Sezer’in Güney Afrika’nın Cape Town kentinde yapılan törende şampiyonluk kupasını almasından sonra konuyla ilgili olarak 12 Haziran 2012 günü Antalya’da da bir toplantı ve kutlama düzenlendi.

Toplantıda konuşan Shell & Turcas Petrol CEO’su Jacek Dziembaj önceliklerinin müşteri memnuniyeti olduğunu söyleyerek  “üst üste aldığımız 3 kupa, başarımızın tesadüf olmadığını, ‘her zaman, her yerde gülümseyen mutlu müşteriler yaratmak’  felsefesini ne kadar iyi özümsediğimizi ve bu konuda yılmadan çalıştığımızı ortaya koyuyor” dedi.

Ardından söz alan Shell & Turcas Petrol Perakende Satışlar Genel Müdür Yardımcısı ve Satış ve Operasyon Müdürü Haldun Güvenir ise, bu programın istasyonlar arasında tatlı bir rekabeti teşvik ettiğini ve bunun da hizmet kalitesinin yukarı taşınması için bir vesile olduğunu ifade etti.

İstasyon sahibi Ferit Sezer de “Farkı Yaratan İnsandır” programı sayesinde ekip olmayı, berebaer çalışarak en iyiye ulaşmanın mümkün olduğunu örendiklerini söyledi ve 2008 yılından beri Shell markası altında 30 çalışanla günde ortalama 1750 araca hizmet verdiklerini bundan sonra da aynı titizlikle yollarına devam edeceklerini belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler