Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaAtamaSelen Alkım Citroen Türkiye Genel Müdürü oldu

Selen Alkım Citroen Türkiye Genel Müdürü oldu

Selen Alkım 11 Mart 2021 tarihi itibarı ile Citroen Türkiye Genel Müdürü oldu. Selen Alkım, Citroen markasının, Türkiye’de satış, pazarlama, parça ve servis operasyonlarının Groupe PSA Türkiye Başkanı Olivier Cornuaille’in liderliğinde yönetilmeye başlandığı ilk günden itibaren, markanın Pazarlama Direktörü olarak görev yapıyordu.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Groupe PSA Türkiye Başkanı Olivier Cornuaille, “Citroën markasının son dönemde gösterdiği başarılı yükselişinin önemli bir parçası olan Selen Alkım, güçlü bir otomotiv geçmişine sahip bir profesyonel. Kendisinin liderliğinde Citroën Türkiye ekibi ve güçlü bayi ağımız ile yeni başarılar elde edeceklerine inancım tam” sözleriyle tebrik etti.

Selen Alkım kimdir?

Citroën Türkiye Genel Müdürlüğü görevine atanan 1980 doğumlu evli ve 1 çocuk annesi olan Alkım, St.Joseph Fransız Lisesi’nden mezun olduktan sonra, üniversite eğitimini Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamladı. 2005 yılında Paris’te yüksek lisansını tamamlayan Alkım, yaklaşık 15 yıldır süren otomotiv kariyerine 2006 yılında Satış Sonrası Hizmetler Departmanı’nda başladı. Kariyeri boyunca farklı otomotiv markalarının, Ürün, Statejik Planlama ve Pazarlama birimlerinin yöneticiliğini yapan Alkım, 3 Aralık 2018 tarihinden bu yana Groupe PSA Türkiye bünyesinde çalışıyor.

Otomobil Yayıncılık olarak Selen Alkım’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Otomobil.com.tr sitesinde daha önceden yayınlanmış Citroen C4 haberi için BURAYA, Citroen Türkiye internet sitesine ulaşmak için BURAYA tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler