Cuma, Temmuz 12, 2024
Ana SayfaAtamaSatoru Yamada Honda Türkiye Başkanı olarak atandı

Satoru Yamada Honda Türkiye Başkanı olarak atandı

Satoru Yamada Honda Türkiye Başkanı olarak atandı. Honda Türkiye’de 2017 yılından bu yana başkanlık görevini yürüten Takuya Tsumura, yerini 31 Mart 2022 tarihi itibariyle Honda Türkiye Başkan Yardımcısı Satoru Yamada’ya devrediyor. Takuya Tsumura ise Honda Türkiye’deki görevinin ardından Honda Cars India Ltd. başkanı olarak görevine devam edecek.

Honda Türkiye’deki görev süresi boyunca hem otomobil hem de motosiklet satışlarında başarılı bir döneme imza atan Takuya Tsumura, yerini Satoru Yamada’ya bırakıyor. Honda Türkiye’nin yeni başkanı olan Satoru Yamada, 3 yıl boyunca Honda Türkiye’de Başkan Yardımcılığı görevini üstlendi. Satoru Yamada, Honda Türkiye’ye gelmeden önce ise son olarak Honda Motor Europe/Almanya’da başkan yardımcısı olarak görev aldı.

31 Mart 2022 itibariyle gerçekleştirilecek görev değişiminin ardından Honda Türkiye başkanı olacak Satoru Yamada, Otomobil ve Motosiklet birimlerinin tüm satış ve satış sonrası operasyonlarının başında yer alacak. Otomobil Yayıncılık olarak Satoru Yamada ve Takuya Tsumura’ya yeni görevlerinde başarılar dileriz.

Otomobil.com.tr sitesinde yayınlanan yeni Honda Civic 1.5 Turbo test sürüşü yazısını okumak için BURAYA, Honda Türkiye internet sitesine ulaşmak için BURAYA tıklayın!

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler