Pazar, Mayıs 19, 2024
spot_img
Ana SayfaAraç KiralamaRent Go - Türk Kanser Derneği işbirliği

Rent Go – Türk Kanser Derneği işbirliği

Rent Go – Türk Kanser Derneği işbirliği. Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli araç kiralama şirketi Rent Go, Türk Kanser Derneği’nin Gölge Oyunu Projesi’ne ulaşım sponsoru oldu. Türk Kanser Derneği tarafından tatil beldelerinde yürütülecek cilt kanserine karşı bilinçlendirme çalışmalarında Rent Go aracı kullanılacak. Yaz turizminin yoğun olduğu bölgelerde yapılacak cilt kanseri farkındalık çalışmaları, 18-19-20 Ağustos’ta Çeşme Ilıca Plajı’nda, 22-23 Ağustos’ta Bodrum Bitez Plajı’nda, 24 Ağustos’ta Bodrum Ortakent La Bohemme Beach’te, 26-27 Ağustos tarihlerinde ise Antalya Konyaaltı Plajı’nda gerçekleştirilecek.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Rent Go Genel Müdürü Köksal Öztürk, Türk Kanser Derneği’nin önceki yıllarda hayata geçirdiği Mucize Evi ve Mucize Yarınlar projelerine de destek olduklarını hatırlatarak, “Türkiye’nin en genç araç filosuna sahip şirketi olarak sağlık alanında toplumsal farkındalık çalışmalarının içinde yer almaya çalışıyoruz. Bu yıl Türk Kanser Derneği’nin oldukça sinsi bir hastalık olan cilt kanseri konusunda vatandaşlarımızı bilinçlendirmek üzere tatil beldelerinde gerçekleştireceği Gölge Oyunu projesine katkıda bulunmaktan da mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Türk Kanser Derneği tarafından hayata geçirilen “Gölge Oyunu Projesi” cilt kanseri konusunda toplumu bilgilendirmeyi amaçlıyor. Türkiye’nin gözde sahillerini ziyaret ederek tatilcilerde farkındalık yaratmayı hedefleyen projede, güneşin zararlı etkilerinden korunmanın yolları gösterilecek ve ihtiyaç sahiplerine güneş kremi dağıtılacak.

Türk Kanser Derneği internet sitesine ulaşmak için BURAYA,

Rent Go internet sitesine ulaşmak için BURAYA,

Otomobil.com.tr sitesinde yayınlanan “Uzun yolda sürüş” yazısını okumak için BURAYA tıklayın!

 

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler