Pazartesi, Temmuz 22, 2024
Ana SayfaHaber EkstraOtocenter.com hizmete girdi

Otocenter.com hizmete girdi

Otocenter.com hizmete girdi. Pandemi süreci, gündelik hayatta ve iş yapış şekillerinde belirgin değişikliklere yol açtı. Bunlardan akla ilk gelenler online satışların popülerleşmesi ve otomobillere duyulan ihtiyacın artması…  0 km otomobil tedarikinde yaşanan aksamalar, bunun üzerine pandemi nedeniyle insanların toplu taşıma araçlarındaki kalabalıktan uzaklaşması isteği de eklenince ikinci el veya kullanılmış otomobillere olan ilgiyi arttırdı. Bu ilgi standart binek otomobiller kadar, lüks otomobilleri de kapsıyor. Otocenter’dan yapılan açıklamaya göre satışı gerçekleşen her 10 araçtan biri lüks segmentten model oluyor. Yine aynı açıklamaya göre 2.el pazarında en çok rağbeti dizel motorlu otomatik vitesli araçlar görüyor, bunun yanında yakıt tüketimlerinin düşmesi benzinli otomatik araçları da daha cazip hale getirdi.

İkinci el otomobil denilince akla gelen ilk yerlerden bir tanesi olan Otocenter, otocenter.com internet sitesini faaliyete geçirdi. Yüzlerce aracın ilanda olduğu bu siteye internet üzerinden hızlıca ulaşılabiliyor. Otomobiller ile ilgili detaylı fotoğrafların ve bilgilerin olduğu bu sitede, farklı ihtiyaçlara uygun otomobilleri bulabilmek mümkün.

İkinci el otomobil alımında en önemli konulardan bir tanesi kuşkusuz ki güven. Buna bağlı olarak yapılan yasal düzenlemelerden sonra ikinci el araç alım satım işleminde özellikle galeri sahiplerine ekspertiz zorunluluğu getirildi.  Onaylı noktalarda hazırlanmış ekspertiz raporları ile ikinci el araç alım satımında Otocenter müşterileri sürpriz ile karşı karşıya bırakmamayı hedefliyor.

Otocenter internet sitesine ulaşmak için BURAYA tıklayın!

spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_img

Kategoriler