Çarşamba, Ağustos 5, 2020
Ana Sayfa Haberler Opel Adam 1.2 70 HP Mart’ta Türkiye’de

Opel Adam 1.2 70 HP Mart’ta Türkiye’de

Opel Adam modelinin Türkiye detayları belli oldu. Mart ayında Türkiye yollarına çıkacak olan Opel Adam ülkemizde 1.2 litrelik 70 HP güç üreten benzinli motorla satışa sunulacak. Türkiye fiyatı henüz açıklanmayan Opel Adam 1.2 70 HP, Jam, Glam ve Slam adları verilen üç farklı versiyona sahip olacak. Avrupa’da satışa sunulmadan önce 20.000 adetlik sipariş alarak tüm dikkatleri üzerine çeken Opel Adam, 61.000 adedin üzerinde dış ve yaklaşık 82.000 iç kombinasyon olanağıyla kişiselleştirmede adeta sınır tanımıyor. Opel Adam Jam güçlü hatlarıyla tarz sahibi; Opel Adam Glam zarif ve sitilize; Opel Adam Slam ise oldukça erkeksi olarak tanımlanıyor.

Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik “Opel Adam, başka hiçbir otomobilin sunamadığı derecede kişiselleştirilebiliyor ve tarzı eğlenceli bir çeviklikle harmanlıyor. Adam kesinlikle tüm genç ve kendisini genç hisseden sürücülerin otomobili” dedi. Keklik sözlerine şöyle devam etti: “Opel Adam tüm bu duygusal çekiciliği Alman mühendisliği ve kalitesinin son noktasıyla bir araya getirdiğinden, Avrupa’daki büyüme planımızda önemli bir rol oynayacak. Opel’in milyonlarca Euro’luk model atılımı sürüyor. Bir sonraki yeni otomobilimiz, Cascada Cabrio bu yılın ilk yarısında bayilerimizde olacak. Opel, 2012’den 2016’ya kadar pazara toplam 23 yeni araç ve 13 yeni motor sunacak”.

Opel Adam’ın Paris’te çektiğimiz 360 derece videosuna ulaşmak için BURAYA tıklayınız. Opel Adam’ın fotoğraf galerisine ulaşmak içinse BURAYA tıklayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

 

Kategoriler